Персоналізація пошукових даних

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1047

Трендом минулого року стала персоналізація пошукових даних. Після всіх експериментів, проб і помилок, компанія Google створила функцію, що називається Search + Your World. Ця функція використовує дані про географічне положення користувача, дані з соціальних мереж і вашу пошукову історію. Яндекс теж не відстає від пошукового гіганта. У грудні була презентована функція «Калінінград».

В першу чергу при видачі результатів система враховує геолокаційні дані і мову системи користувача. Пошукові системи вже досить давно використовують географічне положення користувача.

Однак якщо раніше точність була на рівні країн, то зараз, завдяки розвитку геолокаційні і мобільних технологій, точність підвищилося до безпосередньо міста, в якому був зроблений запит. Для того, щоб все запрацювало, достатньо лише завантажити файл з сайту компанії. І тоді, наприклад, при введенні слова «кінотеатри» пошукова система видасть вам в першу чергу сайти пов'язані з кінотеатрами вашого міста.

Також, якщо 2 користувача з одного міста введуть один і той же запит, результат може бути різним, залежно від історії запитів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора