Перша позиція - внизу сторінки

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1263

У компанії SEOmoz провели цікаве дослідження, що стосується перших позицій в пошукових системах. Не секрет, що SEO-фахівці насамперед працюють над тим, щоб вивести розкручується сайт на перші рядки запитів в пошукових системах. Опинитися в Топ-10 сайтів бажає будь-який господар інтернет-ресурсу. А найкраще - це опинитися лідером серед виданих запитів, в першому рядку в самому верху екрана.

Друзі сайту: на сайті za-rulem.com.ua/ ви можете записатись на курси водіння для того, щоб поповнити ряди щасливих автомобілістів!

Однак на ділі навіть при грамотній роботі сеошників сайт, якщо і займе перше місце за актуальності запиту, то ще не факт, що буде перебувати на самій вигідній позиції на сторінці.

По-перше, необхідно врахувати той сумний факт, що пошукачі в останні роки надмірно комерціалізувалися. Якщо взяти той же Google, то на перших позиціях часто виявляється реклама - офіційно проплачені сайти або оголошення. Причому вони можуть поступатися за актуальності самому запитом.

Дійсно, якщо ми, наприклад, введемо в рядок пошуку Гугла фразу «металеві двері», то в першу чергу пошуковик видасть сайти магазинів і дилерів металевих дверей. А ось що таке металеві двері, для чого вони потрібні і як їх встановлювати - сайти з цією інформацією опиняться на останніх сторінках в самому хвості списку.

Іншою особливістю є те, що завдяки розробці нових сервісів, у того ж Гугла при роботі пошуку на початку (в самому верху) сторінки виявляється різна додаткова інформація, що часто має дуже опосередковане відношення до споконвічного запитом. А результати самого запиту в цьому випадку зсуваються в самий низ сторінки.

Такі дані дослідження від компанії SEOmoz. Все це, звичайно, зовсім не радісно для SEO-оптимізаторів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора