Переваги вентиляційних систем з нержавіючої сталі

  • Переглядів: 570

Найважливіша перевага таких повітропроводів полягає в тому, що вони абсолютно не схильні до корозії, оскільки мають високий рівень опірності впливу вологи і кислотно-лужних випарів. Саме з цієї причини такі вироби застосовуються в системах димовидалення, а також пневмотранспорта, в ролі димоходів і газоходів. Оскільки димар, зроблений з неіржавіючої сталі, розроблений з розрахунком на високі температури (понад 200 ° С), його неможливо пропалити. Нержавіючі повітроводи широко використовуються в котельнях, в їх завдання входить відведення гарячого повітря і диму.

Вироби від https://climatbud.com.ua/catalog/ventilyatsiya.html, що виконуються з нержавіючої сталі, можна назвати зносостійкими, оскільки термін їх служби значно перевищує термін служби обладнання з чорної або оцинкованої сталі. Так, на хімічних виробництвах, що характеризуються значною концентрацією агресивних речовин в повітряному середовищі, вентиляційні системи з оцинкованої або чорної сталі починають давати збої вже в перший рік експлуатації.

Завдяки тому, що нержавіюча сталь не робить негативного впливу на воду, повітроводи з неї зазвичай використовуються в таких приміщеннях, як харчова, целюлозна промисловість, важке машинобудування, фабрики, кафе і ресторани, хімічні і фармацевтичні виробництва. Нержавіюча сталь є практично незамінним матеріалом для виготовлення обладнання для обробки, зберігання та транспортування харчових продуктів. В умовах харчового виробництва нержавіючі повітроводи, будучи частиною системи вентиляції, видаляють забруднене повітря і подають в приміщення очищений.

Їх використання обумовлено слабкими магнітними властивостями матеріалу (нержавіючої сталі), стійкістю до лугів і кислот - що має особливе значення в приміщеннях з агресивним навколишнім середовищем. Системи вентиляції, забезпечені нержавіючими воздуховодами, встановлюються в закритих приміщеннях, де готується їжа. Крім того без нержавіючої витяжки не обходиться жодне хімічне виробництво.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора