Переваги та недоліки шаф-купе

  • Переглядів: 1003

Сучасні реалії такі, що сьогодні на ринку так багато прикольних речей і потрібних меблів, що це просто нікуди поставити. Навіть квартири з просторим плануванням вимагають ретельної економії простору, інакше тут не буде почуття простору. Шафи є одними з найбільш великих об'єктів в житлі. Якщо ж зробити так, щоб не доводилося відкривати дверцята, то вийде набагато компактніше. Саме тому відмінним рішенням сьогодні є шафи-купе.

Переваги

Шафи-купе відрізняються від аналогів тим, що в них дверці не розчиняються, подробнее тут. Вони переїжджають по рейках в сторони, тому така конструкція виходить відчутно компактніше. До того ж, можна забути про таку проблему, як знос механіки закриття стулок, коли дверцята мимовільно розчинялися або не закривались. Багато хто знає, як це може дратувати, особливо якщо налетіти на таку перешкоду і вдаритися. У випадку з купе ці проблеми неможливі.

Зважаючи на таку конструкцію внутрішній простір відчутно просторіше, ніж це буває зазвичай. Так що можна вмістити набагато більше речей. З другої сторони дуже часто бюджетні шкаф купе на заказ від виробника відрізняються занадто просторими відсіками, тоді як не завадило б збільшити їх число. В такому випадку покупець отримує відмінну місткість, але саме сортування речей буде складніше. Для зворотного результату варто звертатися до більш дорого стоять екземплярів.

Останній важливий плюс - це простота доступу. Специфіка конструкції мобільних дверей така, що в такому випадку користувачеві буде простіше виконувати маніпуляції всередині меблів. Це стосується різних занять:

  • Складання та сортування одягу;
  • Пошук речей;
  • Чистка меблів зсередини.

Відкриті дверцята так чи інакше обмежують простір біля меблів, а та кож часто просто затуляють деяку частину отвору. Розсувні ж моделі простий про відсуваються в сторону і більш не заважають.

Недоліки

На жаль, мінуси у таких шаф теж є. Перший і найголовніший - неможливість повного відкриття. Наприклад, це може бути потрібно для загальної оцінки вмісту або провітрювання. Специфіка механізму така, що одночасно може бути відкрито тільки 1-2 відділення, в великих моделях може бути і більше. Але жоден шафа-купе можна відкрити повністю весь відразу. Хіба що дістати стулки і відкласти в сторону.

Другий мінус - це механізм. Він теж неідеальний, і нерідко трапляються проблеми. Дверцята можуть самі переїжджати від найменшого дотику, деякі дешеві моделі хворіють тим, що стулки випадають з напрямних і система починає погано працювати. До того ж, вся механіка тут майже завжди виконується з алюмінію, тому вимагає дбайливого звернення. В іншому випадку погнутости і де формація напрямних призведе всю систему в непридатність.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора