Переваги позики в МФО

  • Переглядів: 483

Більшість споживачів кредитних продуктів звикли до того, що отримати гроші в позику можна тільки в банківських установах. Насправді, сьогодні все більшої популярності набирають МФО (мікрофінансові організації). Це зручний спосіб отримати кредит без застави на карту на певний період. Буває так, що непередбачені витрати вимагають саме такого варіанту - швидкого і зручного. Позика в МФО має ряд незаперечних переваг перед банками.

Чому вигідніше взяти кредит в МФО?

Самими основними перевагами такої позики є кілька моментів.

Велика ймовірність отримати кредит. Вимоги мікрофінансових організацій набагато лояльніші, ніж у інших фінансових установ. Вам не потрібно надавати документи про доходи і дані про поручителів.

Другий шанс. МФО видають кредити тим клієнтам, яким банки відмовили в цій послузі. Наявність не дуже позитивних моментів в кредитній історії не завадить в оформленні позики в МФО. До речі, позики в Росії багато в чому схожі з позиками в Україні.

Швидкі терміни оформлення. Багато банків займаються видачею кредиту 2-3 дня. Кредитні заявки в МФО розглядаються в основному протягом доби. Якщо сума невелика, грошові кошти можна отримати через 2-3 години після подачі заявки.

Це основні переваги позики в МФО. Також споживачі даного кредитного продукту відзначають, що такий спосіб отримати грошові кошти відмінно підходить для вирішення термінових і непередбачених питань. У більшості випадків сума береться на недовгий термін, що дозволяє значно заощадити на відсотках. До того ж деякі компанії, такі як Moneyveo, встановлюють дуже низьку ставку при першому позику. Якщо ви новий клієнт Moneyveo, то зможете отримати гроші під 0,01%.

Дострокове погашення заборгованості в більшості МФО не тягне за собою додаткових комісій. У той час як банк може застосувати пункт договору про додатковий відсоток в разі дострокового погашення кредиту.

Отже, такі «мікрокредити» стають все популярнішими, завдяки тому, що це:

  • · Оформлення без зайвих документів;
  • · Швидке рішення фінансової проблеми;
  • · Часто немає необхідності відвідувати офіс.

Згодом такий тип кредитування може витіснити з ринку традиційні позики, які зараз актуальні в банківській системі.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора