Переваги платного хостингу для сайту

  • Переглядів: 162

Багато творців сайтів замислюються, якому хостингу краще віддати перевагу. Більшість любителів інтернету користуються платними хостинг-провайдерами - це найпопулярніший ресурс.

На відміну від безкоштовного хостингу, платний https://cityhost.ua/uk/ має низку переваг:

- Висока швидкість. Велика частина платного ресурсу володіє хорошою швидкістю. Завдяки сучасним технологіям користувачі досить швидко отримують доступ до інформації.

- Невелика вартість. Це одна з важливих якостей платного хостингу. Сучасний інтернет переповнений компаніями, що пропонують послуги хостингу. Кожна фірма намагається запропонувати більш вигідні умови. Безкоштовний ресурс не володіє такими якостями, як платний. Якщо розробляється сайт передбачає довгострокову роботу, то краще за все звернутися до платного провайдера такий ось.

 - Цілодобова технічна підтримка. Купуючи платний хостинг, власник сайту отримує постійну безкоштовну підтримку. При роботі сайту виникають деякі питання, які необхідно своєчасно уточнити і в разі помилки виправити, досвідчені фахівці допоможуть впоратися з будь-яким завданням, тим самим забезпечуючи безперебійну роботу сайту.

- Доменне ім'я. Купуючи платний хостинг, власник сайту отримує доменне ім'я. Це дає право на присвоєння комп'ютера ідентифікаційного номера. Такий номер дає можливість забезпечити інформаційну зв'язок між комп'ютерами.

- Технічні попередження. У разі збою системи або проведення робіт, платний провайдер зобов'язаний попередити про майбутні заходи. Власник сайту, враховуючи їх час проведення, здатний розпланувати робочий час ресурсу так щоб не ушкодилася інформаційна база.

- Великі розміри дискового простору. Це дає можливість створювати інтернет ресурс будь-якого розміру, структури, конфігурації і складності. Безкоштовний хостинг не дає такої можливості, тому на ньому буде важко розмістити об'ємні файли

- Відсутність реклами. При використанні безкоштовного хостингу на сайті постійно з'являються різні рекламні банери і посилання, що починає дратувати багатьох користувачів, і вони йдуть на сайти конкуруючих компаній. Це негативно діє на популярність сайту і його статус. Платний провайдер розміщує рекламу тільки з дозволу власника сайту і тільки у встановлений час.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора