Переваги перевезення збірних вантажів

  • Переглядів: 289


Збірні вантажі - це продукція від декількох клієнтів, яка збирається на одному складі, після чого в призначений строк направляється в певний населений пункт і доставляється до загального складу або до дверей одержувачів. Перевезення збірних вантажів може здійснюватися не тільки в межах України, але в інші країни. При такому транспортуванні використовується автомобільний транспорт різної місткості, при цьому кожен вантаж ретельно упаковується і пломбується.


Переваги збірних вантажоперевезень


До переваг цієї методики відноситься наступне:

  1. Основна перевага - вигідна вартість послуги. Клієнту не доведеться платити за повне місце в автомобілі, він оплачує тільки свій відсік, в якому буде знаходитися його вантаж.
  2. Рішення всіх організаційних питань. Відправнику не потрібно думати про способи відправки вантажу - всі ці проблеми буде вирішувати транспортна компанія.
  3. Універсальність. За допомогою такого способу можна перевозити практично всі вантажі з невеликою вагою.
  4. Відповідальність перевізника. Саме транспортна компанія transcompany буде відповідати за збереження продукції.
  5. Повний супровід. При необхідності перевізник заповнить і оформить супровідні документи на вантаж на підставі довіреності від клієнта.
  6. Під час навантаження товари ретельно закріплюються, тому ризик їх пошкодження невисокий. На упаковках обов'язково нанесення маркування.

Послуга транспортування збірних вантажів вигідна, якщо планується перевозити невеликі партії, оптимальну вагу - до 1500 кг. Недолік такого способу - неможливість прийняти великогабаритні вантажі (транспортування меблів і будматеріалів навряд чи буде можлива). Не варто перевозити таким способом продукти зі швидко закінчуються терміни придатності, оскільки вантаж повинен знаходитися якийсь час на консолідованому складі. В процесі доставки товари кілька разів перевантажуються, а це значить, що крихкі матеріали легко пошкодити. Для цього транспортні компанії пропонують додаткову послугу страхування вантажів. Нарешті, за допомогою такого методу не допускається перевозити хімічні речовини і отрути.

Таким чином, збірні вантажі   - це відмінний спосіб заощадити і отримати товар вчасно. Головне - вибрати відповідну транспортну компанію, яка співпрацює з клієнтами на прозорих умовах, пропонує доступну вартість послуг і укладає договір.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора