Переваги навчання у бізнес-школі

  • Переглядів: 60


Багато молодих професіоналів запитують, чи варто навчатися в бізнес-школі? У той час як сильна економіка змушує багатьох професіоналів дотримуватися своїх поточних ролей, перспектива зайняття більш прибуткових посад або зіткнення з періодом економічного застою змушує багатьох йти на нові кваліфікації. Хоча навчання може бути пов'язане з певним набором проблем, це може стати цінним активом на шляху до кращої кар'єри для молодих фахівців із чіткими кар'єрними цілями та реалістичними очікуваннями. У цій статті розповімо про основні переваги навчання у бізнес-школі.

До речі, якщо вас цікавлять  бизнес-семинары, то переходьте за посиланням вже зараз.

Переваги навчання у бізнес-школі:
  1. Навчання у бізнес-школі може дозволити працюючим професіоналам обійняти більш прибуткові посади або створити додаткові переваги у період економічного спаду.
  2. Бізнес-школа може стати чудовим засобом для переходу від однієї функціональної ролі до іншої, наприклад, від фінансів до стратегії та планування або від продажів до програми навчання менеджменту.
  3. Отримання ступеня має бути збалансоване з міркуваннями вартості, такими як втрата заробітної плати під час навчання, студентські позички та додатковий час, проведений у класі.
  4. Провівши два-три роки у школі, професіонал зможе знову поповнити ряди співробітників, які мають передові знання в галузі ділової практики, що може призвести до значного збільшення заробітку. Також можливо, що це буде економічно сприятливий час, коли бізнес розширюється, компанії виплачують бонуси за найм на роботу, а кар'єрне зростання – реальна можливість.
Однак ці передбачувані вигоди від навчання мають бути збалансовані з міркуваннями витрат, такими як втрата заробітної плати під час навчання, студентські позики та додатковий час, проведений у класі, на відміну від практики свого ремесла у польових умовах.
Тим, хто подумує про бізнес-школу, слід ретельно оцінити, чи буде робота в рамках програми відповідати їхнім професійним та особистим інтересам, а також передбачуваній траєкторії кар'єри.

Деякі важливі речі, які слід враховувати, включають:
  1. Чим я хочу займатися у професійному плані?
  2. Чи потрібен цей ступінь у моїй області, щоб досягти успіху?
  3. Чи є інші способи дізнатися про те, що мені потрібно знати?
Бізнес-школа є розширення можливостей для роботи, забезпечуючи деяку кар'єрну гнучкість. Фахівці, які працювали у роздрібній торгівлі, страхуванні або продажу на місцях, можуть побажати розширити свій бізнес та розширити свій досвід.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора