Переваги ліжка з подіумом в спальні

  • Переглядів: 671

У спальній кімнаті важливо функціонально і привабливо облаштувати простір. Ліжко з подіумом є незамінним варіантом для декору великої кімнати, і несе функцію зберігання в невеликому спальному приміщенні.

Плюси ліжка - подіуму в спальній кімнаті

Багато дизайнерів є противниками цієї конструкції, але при правильній установці і грамотному плануванні простору, подіум https://mebelsait.dp.ua/krovati-podiumy має ряд незаперечних переваг:

  • збірка подіуму проста, з нею можна впоратися без допомоги майстра, і розробити таку конструкцію самостійно;
  • подіум може виготовлятися з вбудованими нішами, які служать відмінною заміною комода. Подібна конструкція економить місце в малогабаритній спальній кімнаті;
  • подіум допоможе виправити нерівності підлоги, зробити їх менш помітними;
  • ліжко з подіумом ідеально підходить для поділу на зону квартири - студії;
  • ліжко з подіумом забезпечує збереження комфортної температури під час сну, так як відповідно до законів фізики тепло піднімається вгору;
  • у великій спальній кімнаті, подіум може виконувати декоративну роль.

Потрібно звернути увагу на вид і розмір подіуму для спальної. Занадто великий і високий подіум буде безглуздо виглядати в невеликому приміщенні, і заважати вільному переміщенню. Для невеликих і вузьких просторів рекомендується подіум висотою 20-30 сантиметрів. Якщо ж приміщення дозволяє помістити просторий подіум, не варто економити простір, висота подіуму може бути від 50 сантиметрів до 1 метра.

Види ліжок подіумів і їх переваги

Існує кілька видів ліжок з подіумом, кожен з яких виконує свої функції. Найбільш популярними є ліжка з традиційним і вдосконаленим подіумом. Традиційний подіум має найпростішу конструкцію і не має ящиків, він виконує декоративну або розділову функції. Каркас такого подіуму найчастіше дерев'яний або металевий, зверху він обшивається ковроліном, лінолеумом або деревом. Зверху на каркас кладеться матрац. Вдосконалений подіум більш зручний і практичний, він так само може розділити простір, але і вмістити речі під вбудовані ніші. У таких ящиках зручно зберігати постільна білизна, взуття, габаритні куртки та інше.

Нещодавно з'явився новий вид ліжка з подіумом, яка є висувний. Подібна конструкція має подіум, в якому знаходиться висувний спальне місце. На самому подіумі може розташовуватися додаткове спальне місце, робоча або ігрова зона. У великій спальній кімнаті подіум може виконувати тільки декоративну роль, наприклад, на нього можна покласти подушки для відпочинку, в оточенні великих кімнатних рослин.  

Цей вид подіуму завоював покликання покупців, так як ефективно економить місце, зберігаючи всі зручності приміщення. Ліжко з подіумом допоможе зробити інтер'єр приміщення цікавіше, оригінальніше і практичніше. Підкреслити індивідуальність господаря і втілити його найсміливіші інтер'єрні рішення.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора