Переваги коробок із гофрокартону для харчових продуктів

  • Переглядів: 57


Коробки з гофрокартону – це дуже зручний спосіб пакування. Вони мають високу міцність, а також мають привабливий зовнішній вигляд. Крім того, вони не вимагають спеціального маркування та легко транспортуються.
Якісні коробки виготовляються з чотиришарового гофрованого картону. Він виготовлений зі спеціальних сортів картону і має підвищену міцність при невеликій товщині. Ця властивість допомагає зберегти цілісність товару навіть під час його транспортування на великі відстані. Якщо ви хочете замовити упаковки з гофрокартону, то радимо перейти на сайт uny-pak.ru вже зараз.

Основні переваги упаковки

Переваги коробок із гофрокартону:
  1. У коробці харчові продукти не зазнають зовнішніх впливів, таких як удари або падіння. Для того, щоб коробка розкрилася, необхідно докласти значних зусиль. При цьому вміст упаковки не висипається, тому, що гофрокартонна коробка має спеціальні зачіпки.
  2. Також завдяки своїй міцності картон не деформується навіть при сильному стисканні. Завдяки цьому гофроупаковка не тільки дуже міцна, а й досить легка.
  3. Цей матеріал екологічно чистий, тому він не завдає шкоди довкіллю.
  4. Коробки з гофрованого картону виробляються різних розмірів та форм, що дозволяє упаковувати у них різні види продукції. Це можуть бути харчові продукти, побутова хімія, взуття, одяг та багато іншого. Існують коробки, які призначені для пакування харчових продуктів та, насамперед, для кондитерських виробів.
  5. На коробках із гофрокартону можуть бути нанесені різні написи та зображення.
  6. Картон має високу міцність, що досягається шляхом гофрування (нарізування хвиль). Завдяки цьому картон легко витримує високі навантаження, що виникають під час транспортування. Також гофрований картон має високу жорсткість, що дозволяє використовувати його для упаковки крихких товарів.

Що потрібно знати про гофрокартон?

Гофрокартон - це тришаровий картон, що має гофровану поверхню. При виробництві гофрокартону використовується макулатура з додаванням спеціальних речовин, які надають йому міцності.

Завдяки цьому картонні коробки виготовлені з гофрокартону можуть витримувати великі навантаження. Коробки бувають різних видів, і кожна їх має свої особливості. Наприклад, для зберігання та перевезення кондитерських виробів використовуються спеціальні гофрокороби.

Якщо ви пакуєте продукцію, то для цього існує безліч видів упаковки, до яких належать: коробка з гофрокартону, картонна коробка, упаковка з картону і т. д. Коробки бувають різні за розміром. Це від розміру продукції, яку упаковують. Також коробки можуть бути з кришкою або без неї. Також коробки бувають різної товщини. Зазвичай вони виготовляються із трьох шарів, або з чотирьох, але буває і більше. Коробки можуть бути виготовлені з паперу чи картону.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора