Переваги дизельних генераторів

  • Переглядів: 546

У цій статті ми розповіли про переваги дизельних генераторів перед бензиновими установками. Кожен, хто вирішив обладнати автономну електростанцію встає перед вибором, тут ви дізнаєтеся про те, чому варто зупинитися саме на генераторі, що працює на дизельному паливі.

Основні переваги дизельних установок

Напевно, найголовніше гідність дизельних генераторів полягає в їх економічності.

✔ По-перше, дизельне паливо дешевше бензину. Причому, що важливо тут помітити, мова йде про дуже значну різницю в ціні. Якщо так можна висловитися, на дистанції, ця різниця виливається в дуже велику економію. До речі, стосується це абсолютно всіх установок, що працюють на цьому паливі, і дизель генератор 20 кВт не виняток.

✔ По-друге, дизельні генератори споживають мало пального. Тобто, мова йде про подвійний економії. Саме тому термін окупності цих агрегатів дуже малий. І так, якщо вже зайшла мова про економію, не можна не згадати і той факт, що дизельні моделі набагато рідше виходять з ладу, до того ж вони не вимагають такого догляду, як бензинові генератори.

Говорячи про переваги дизельних генераторах не можна не відзначити, що дизельне паливо набагато безпечніше в зберіганні та використанні, ніж бензин. Що ж стосується особливостей зберігання, то тут немає якихось суттєвих відмінностей від зберігання бензину.

Дизельні генератори легше запускати, особливо коли йдеться про значні мінусових температурах. Саме тому ці установки користуються великою популярністю у будівельників та інших фахівців, які ведуть свою діяльність в суворих умовах, у тих місцях, де більшу частину року панує морозна вітряна погода.

Якщо зовсім просто, то дизельні генератори в буквальному сенсі слова створені для суворих умов. Купують їх і в тих випадках, коли йдеться про необхідність у великих потужностях і тривалій безперервній роботі, в цьому плані дизельні генератори значно краще бензинових. До речі, дизельні генератори не "живуть" довго без роботи, тому купувати таку установку варто тільки тоді, коли йдеться про необхідність забезпечення безперервної подачі електрики.

Складність вибору

Що стосується безпосередньо вибору дизельного генератора, тут варто зауважити, що це не така вже й складне завдання. Головне заздалегідь визначитися з кількома важливими моментами, і ми тут говоримо не про марку або ціною, а про особливості експлуатації та цілях покупці агрегату.

При придбанні дизельного генератора втім, як і при покупці генератора, що працює на бензині, треба врахувати потужність, місце установки і тип.

  • ✔ По-друге, яка вам потрібна потужність.
  • ✔ По-перше, де буде розміщений генератор, це може бути і вулиця, і закрите приміщення.
  • ✔ І по-третє, який вам потрібен тип генератора і що важливо яка фаза.

Тому перед тим як їхати в магазин, треба заздалегідь вирішити, де буде встановлений генератор, і які прилади він буде живити. На підставі цього можна буде зробити вибір установки.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора