Переваги чавунних радіаторів для опалення

  • Переглядів: 380


Ось уже півтора століття з гаком ми використовуємо радіатори опалення. І науково-технічний прогрес мало потривожив цей ринок. Не сильно змінився асортимент.

На сайті retroradiator.ru можна з легкістю ознайомитися з різними радіаторами опалення і фахівці професійно допоможу зробити вибір.

Але для вдалої покупки необхідно ознайомитися з різноманітністю товару, представленого на сьогоднішньому ринку.

Алюмінієві, біметалічні або чавунні, на якому ж з них зупинити свій вибір?

на ринку представлено широкий вибір. Чавунні радіатори виробляються давно, багато поколінь виросли поруч з ними. Їх надійність перевірена часом, проте їх часто вважають старомодними. Але у цих громіздких і дуже важких радіаторів є безліч плюсів.

Відлиті з чавуну, і не зовсім зручні в зв'язку зі своєю вагою, вони відрізняються від конкурентів своєю довговічністю. Вода, яка циркулює в системі теплопостачання містить багато домішок, які негативно позначаються на трубах, через які вона протікає. Утворюється осад, який випадає в пластівці, і так звана накип, протікаючи по трубах і радіаторів піддають їх корозії. З чавунними радіаторами опалення ця проблема відсутня. Термін їх служби досить великий. Близько 50 років можна не міняти систему теплопостачання будинку.

Крім того, чавунні радіатори відрізняються високою теплопровідністю. Досить довго нагріваючись, вони дозволяють утримувати тепло, навіть якщо знизилася температура теплоносія. У разі припинення його подачі, чавунні радіатори будуть довго залишатися теплими, тим самим зберігаючи тепло в приміщенні.

Встановлюючи чавунні радіатори треба мати на увазі, що можна самостійно розрахувати і купити кількість секцій і таким чином встановити розмір, необхідний для приміщення. Вони не залежать від споживання електроенергії. Встановлюючи чавунні радіатори до системи опалення, можна забути про холод.

Чавунні радіатори витримують температуру теплоносія до 150 градусів тепла. Тиск, який подається в системі не здатний вивести з ладу чавунні радіатори. І до всіх своїх плюсів чавунні радіатори володіють низькою вартістю.

Тож не дивно, що чавунні радіатори займають своє почесне місце в лінійці опалювальних приладів.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора