Переглядати зображення в Google стало ще легше

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 958

Нічого ніколи не стоїть на місці. Якщо ти хочеш розвиватися, завжди потрібно досліджувати і пробувати щось нове. Великі компанії завжди стежать за вимогами ринку, а, особливо, за побажаннями своїх власних кліентов. Пошукова система Google, як найбільша і найпопулярніша, завжди здійснює моніторинг ринку і стежить за побажаннями своїх користувачів. Тому, розглянувши численні заявки, які були надіслані користувачами, вебмастерами, в Google вирішили поміняти процес пошуку картинок.

Друзі сайту: на сайті www.papershop.com.ua ви можете швидко та просто купити фотопапір для вашого принтера за доступними цінами!

Тепер пошук картинок в Google буде повністю збігатися з методом пошуку картинок на планшетних комп'ютерах. Можна забути про багатоступеневою процедурою пошуку та перегляду картинок. Тепер користувач зможе побачити саму картинку і її метадані, просто клацнувши на неї. Більш збільшена версія картинки буде з'являтися в спеціальній вбудованої панелі для попереднього перегляду. Також можна буде перегортати картинки за допомогою клавіатури, що значно полегшує процедуру пошуку необхідної вам картинки. Однак, таке цікаве нововведення обрадувало не всіх, а навіть насторожило і викликало деяке невдоволення. Власники сайтів побоюються, що зможуть втратити свою аудиторію, тому що тепер при перегляді картинок не потрібно переходити на інтернет-джерела.

В Google вирішили цю проблему, як завжди дуже просто. Під картинкою тепер розташована кнопка «Відвідати сторінку», тобто клікабельні доменні імена сайтів для можливості переходу на сайт. І, як показали останні дослідження, число переходів на сайти-джерела лише збільшилася. Так що тепер будемо чекати нових звершень компанії Google.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора