Перегляд серіалів в режимі онлайн: очевидні переваги

  • Переглядів: 396

Раніше, щоб подивитися серіал, потрібно було його скачати. Спочатку це були вкрай незручні файлообмінники, потім торренти. Тепер, щоб насолодитися улюбленим кіно, потрібно відкрити онлайн-кінотеатр, вибрати фільм і почати дивитися.

За що ми любимо серіал онлайн, такі як острые козырьки?

1. Не потрібно нічого качати. І це головний аргумент! Ви вибираєте вподобаний кіно, чекаєте кілька секунд, якщо потрібно переглядаєте невеликий рекламний ролик (не більше 10 сек.) І насолоджуєтеся видовищем. Погодьтеся, це набагато зручніше, ніж чекати кілька хвилин, поки фільм скочується.

2. Можна міняти якість картинки. Сучасні онлайн-кінотеатри підтримує різні дозволи, які можна поміняти в процесі перегляду.

3. Великий вибір серіалів.

4. Можна "перемотати" серіал в будь-яку сторону, поставити на паузу або розгорнути в повноекранний режим.

Єдиний мінус - наявність реклами безпосередньо в самому фільмі. Зазвичай це буває тільки з новими серіалами, які вийшли зовсім недавно. Реклама це неавязчива і її легко пропустити.

Якщо у вас вдома є спеціальні окуляри, ви можете дивитися серіали в такому форматі навіть вдома! Деякі онлайн-кінотеатри підтримують цю функцію.

Фільми 3D видовищні. Тільки тут можна побачити все спецефекти до найменших деталей. Розглянути вибухи, стрілянину, бійки, поєдинки і так далі. На відстані витягнутої руки Ви можете відчути присутність навпроти себе головного героя, і навіть спробувати «потиснути йому руку». Якщо вдасться, тому що дивлячись на величезний екран уяву захоплює низка подій і пригод, які відбуваються навколо.

Тут ми переходимо до другого аргументу привабливості 3D серіалів. І це - можливість відчути себе частиною історії, самим героєм кінострічки, з яким і відбувається все, що ми бачимо. Об'ємні кадри дозволяють поглянути на героїв так, як ніби це Ваші співрозмовники, і ось вони сидять перед Вами, розмовляють, відчувають емоції. Також важливу роль тут відіграє режисерська і операторська задумка. Багато моментів бувають настільки близькі до реальності, що стає страшно.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора