Пароконвектомати – універсальне теплове обладнання

  • Переглядів: 508

Кожен власник хоче зробити свій ресторан або кафе успішним і прибутковим. Щоб цього досягти, необхідно розробити комплексну стратегію, де будуть гармонійно поєднуватися інтер'єр і екстер'єр закладу, меню, рівень і якість обслуговування. Для забезпечення безперебійного функціонування кухні, швидкого сервісу і смачного корисного меню необхідно правильно підбирати обладнання для ресторанів. Тут правильним рішенням буде купити пароконвектомати, оскільки це універсальний багатофункціональний пристрій, поєднує в собі сучасні технології і новітні тенденції в області професійної кухонної техніки.

Пароконвектомати розраховані на безліч процесів готування, здатні смажити, варити, тушкувати, розігрівати, запікати, і т.д. Можуть замінити кілька простіших апаратів. Їхні режими роботи можна розділити на три категорії:

  • Конвекція - циркуляція нагрітого повітря всередині камери за допомогою вентиляторів, безперервна дія якої забезпечує швидке досягнення необхідної температури. При даній обробці страви готуються рівномірно і не пригоряють.
  • Пароутворення - обробка продуктів парою. Виходячи з конструкції конкретної моделі може здійснюватися двома способами: бойлерні пароконвектомати обладнані спеціальним парогенератором, який постійно отримує воду з бойлера і виробляє пар заданої температури; інжекторні виробляють пар шляхом уприскування води на вентилятор через спеціальний отвір.
  • Комбінований режим - поєднання гарячого повітря і пару.

Крім різноманітності режимів обробки продуктів, пароконвектомати дають можливість дуже точно регулювати умови всередині робочої камери (вологість і температуру з точністю до відсотка). При одночасному готуванні кількох страв, запахи і смаки не змішуються, що робить використання апаратів більш раціональним і економічно вигідним, ніж декількох окремих пристроїв.

Купити пароконвектомати за вигідною ціною можна на сайті інтернет магазину ТоргОборуд. Тут Ви знайдете великий асортимент професійного обладнання від найвідоміших, надійних виробників. Також у нас представлено інше теплове обладнання для закладів громадського харчування: печі конвекційні, плити індукційні, холодильне обладнання (льодогенератори, холодильні вітрини) і багато іншого. Наші менеджери допоможуть зробити оптимальний вибір, з урахуванням Ваших вимог і можливостей.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора