Папа Римський заведе мікроблог

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 2102

За даними агентства Associated Press, вчора Федеріко Ломбарді, офіційний представник Ватикану, повідомив про те, що найближчим часом у Папи Римського Бенедикта XVI з'явиться власний мікроблог на сервісі Твіттер. Як заявив Ломбарді, обліковий запис понтифіка буде заведений ще в поточному році.

Поки невідомо, чи буде глава Римсько-католицької церкви самостійно провадити свій блог, або для цього буде притягнутий хтось із оточення папи. Про це прес-секретар Федеріко Ломбарді обіцяв розповісти пізніше. Нагадаємо, що Бенедикт XVI вже має досвід ведення мікроблогу - своє перше повідомлення в Твіттер він відправив влітку минулого року. Запис було зроблено в офіційний мікроблог новинного видання Ватикану news.va. У своєму твітти Папа повідомляв віруючим про початок роботи порталу. Треба сказати, що сьогодні Бенедикт XVI віддає перевагу письму від руки і використовує комп'ютер в побуті надзвичайно рідко.

Саме тому логічно було б припустити, що 85-річний Папа Римський буде вести свій мікроблог не один. Очевидно, що понтифік буде диктувати повідомлення помічникам, а вони будуть переносити їх безпосередньо в Twitter. Можливо, Папа просто буде стверджувати представлений йому текст твітта, складений прес-службою.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора