Ознаки елітної нерухомості

  • Переглядів: 428

Поняття елітності щодо нерухомості сьогодні експлуатується так само активно, як колись новомодне слово євроремонт, про який самі європейці досі не мають уявлення.

Тому спробуємо дати елітної нерухомості хоча б саме загальне визначення, яке дозволить покупцеві представляти, що слід чекати від об'єкта, який відноситься до даного сегменту ринку.

До речі, на портале mesto.ua ви можете знайти велику кількість різноманітних пропозицій на ринку нерухомості вже зараз. Саме тут ви можете вигідно придбати квартиру, будинок або земельну ділянку. Також можна підшукати пропозиції з оренди нерухомості за помірними цінами.

Про що б не йшлося - про квартирі або приватному будинку, елітний статус, перш за все - це інфраструктура. Тому назвати елітним будинок, нехай навіть розташований в престижному приміському районі, але не має центральної каналізації, водопостачання і газу, не можна. І це ще не всі «зовнішні ознаки» елітного заміського житла. Земельна ділянка такого будинку повинен бути за розміром не менше 20 соток, а на території селища «зобов'язана» бути присутнім сучасна інфраструктура у вигляді магазину, дитячого садка, медпункту, кафе, упорядкованої зони відпочинку і надійної охорони території. Тому далеко не кожен будинок можна віднести до елітної категорії. Ціна також часто, але не завжди, є ознакою високого класу особняка. Якщо вартість квадратного метра загальної площі будинку починається від 4000 доларів, то це вже явно не економ-клас.

Якщо перейти до внутрішньої начинці елітного будинку, то вона по комфортабельності нічим не поступається новим елітним квартирам, оскільки має всі ті ж опції столичного житла, чисту екологічну обстановку району і близьке розташування до транспортних магістралей. Зовнішня обробка фасаду виконується з якісних матеріалів, таких як клінкерна цегла, натуральний камінь або деревина, матеріал покрівлі - керамічна черепиця або мідь.

Планування приміщень вільна, що дозволяє власникам трансформувати її на свій смак. Елітний будинок має кілька рівнів і упорядкований мансардний поверх, санвузли на кожному рівні. Крім того, в елітному заміському будинку є оранжерея або зимовий сад, лазня і басейн, гараж на дві машини.

Якщо говорити про елітній квартирі, то не завжди цей статус свідчить про розташування її в центральній частині міста. У новобудовах сьогодні зводиться чимало елітного житла, яке має власну розвинену інфраструктуру. У таких будинках є паркінг, автономна котельня, консьєрж, упорядкований двір, а іноді і дитячий майданчик або солярій на даху. Внутрішніми атрибутами такої квартири вважається, перш за все, велика площа кімнат і кухні, високі стелі, зручні лоджії і дорога обробка приміщень.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора