Останні оновлення Яндекса

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1127

Що новенького сталося в компанії «Яндекс» протягом минулого місяця? Програмісти компанії поділилися новинами про всі модифікаціях, які були застосовані до їх пошуковій машині в жовтні. Найголовнішим, мабуть, можна вважати старт проекту який здійснює пошук серед мобільних додатків.

А ось другим за величиною подією стали нові поліпшені пошукові підказки. Тепер стало можливим в процесі пошуку додатків для Андроїда, приміром, отримувати в результатах видачі з Гугл Плей або Еппл Стор. Крім цього для кожної програми-додатки дається її опис, вартість, рейтинг в загальному списку, а також звичайно посилання на Кю-Ер код - він знадобиться, щоб перейти в магазин прямо з мобільного пристрою.

Що стосується поліпшення підказок пошуку то тут розробляють інженери компанії постаралися внести в пошукову систему з підказками цілих три модифікації. Наприклад, підказки тепер можуть самостійно переказувати фрази з англійської мови на російську, а також давати інформацію про точний поточному часу у всіх часових поясах земної кулі і показувати дані про результати спортивних змагань та матчів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора