Особливості життя в Австралії

  • Переглядів: 728

Австралія - материк-держава в південно-східній частині земної кулі. Момент, рознящій її з іншими частинами світу - протилежний порядок пір року. Літо починається тут з грудня, зима - з липня. Сама держава охоплює не тільки материк, а й наближені до нього острови. Вони в основному безлюдні.

Велику територію країни, центр і захід, займають пустелі і напівпустельні місцевості. Водна система тут також нерозвинена - всього дві великі річки: Дарлінг і Муррей. Природне багатство увібрала в себе південно-східна рівнинна і низинна область, де і зосереджено основне населення Австралії.

До речі, на сайті www.tower.ua ви можете детальніше дізнатися про переїзд в Австралію.

Очевидний контраст, що відноситься до географічної особливості Австралії - мляві пустелі і вічнозелені ліси поділяють Східно-Австралійські гори. Їх основна висота сягає близько тисячі метрів. Вершини гір - єдине місце на материку, де цілий рік можна спостерігати сніг. В іншому територія Австралії не піднімається вище рівня моря, навпаки, опускається. Озеро Ейр - нижча точка, розташована на 15 м нижче рівня моря.

Що стосується клімату - тут три пояси: субекваторіальний, тропічний і субтропічний. Острів Тасманія, розташований на самому півдні країни, частково знаходиться в помірному поясі. Внаслідок мусонів тут буває всього два жарких сезони: вологий і сухий, що дало країні звання самого посушливого континенту.

Сприятливим періодом для приїзду до Австралії може бути кінець весни і початок літа; кінець літа і перші тижні осені.

Тема тварин - одна з найцікавіших в Австралії. Наприклад, ендеміків - тварин, корінних мешканців материка, тут налічується близько 90% від всієї фауни. Доісторичні створення, які шануються місцевими жителями і відносяться до категорії реліктів - ссавці качконіс і єхидна. Качконіс - тварина, яке розмножується яйцями, а згодом годує дитинчат молоком - ніде не зустрічається диво природи.

Можливо, тільки пізніше відкриття материка і його віддаленість вберегли всім відомих кенгуру і коалу, що символізують Австралію, а також інших менш відомих представників фауни: вомбат, ему, какаду. Зараз же влада дбайливо піклуються про кожного з 200 налічуються тут видів, а між великими компаніями проходиться постійна сутичка за їх спонсорство.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора