Особливості та правила монтажу натяжної стелі

  • Переглядів: 145


Сучасним власникам будинків і квартир добре відомі натяжні стелі. Це метод обробки стельової поверхні, який абсолютно не схожий на банальне фарбування або установку стельових панелей та їх аналогів. Натяжна стеля володіє специфічними особливостями, які виділяють її на тлі інших варіантів. Що потрібно знати про цей спосіб оформлення приміщення перед тим, як замовити натяжну стелю?

Як влаштовані натяжні стелі, їх плюси?


Складається конструкція з двох основних елементів: каркаса і натяжного полотна. Залежно від форми каркасної конструкції, а також від характеристик полотна, натяжна стеля набуває певний набір естетичних і експлуатаційних якостей. У загальному вигляді переваги, що спостерігаються у стель натяжного типу, представлені далі.

Плюси натяжних стель:

  1. Елементарний принцип облаштування. Щоб встановити натяжна стеля, не потрібно володіти спеціальними інструментами, складною технікою і так далі. Фахівці здійснюють монтаж натяжних стель за кілька годин.
  2. Естетичність і маскування недоліків. Натяжні стелі чудово виглядають, тому з їх допомогою прикрасити приміщення нескладно. Випускаються стелі в великому числі варіантів, що дозволяє серед пропонованих зразків вибрати той, який власнику найбільше підійде.
  3. Високі ізоляційні показники. За допомогою натяжної стелі можна забезпечити якісну тепло- і звукоізоляцію. Пояснюється ефект як наявністю повітряного прошарку між базовою стелею і полотном, так і характеристиками матеріалу, з якого полотно виготовлено.
    Вологостійкість. Відразу слід уточнити, що це стосується не всіх зразків, а тільки стель на основі ПВХ. Вони не пропускають воду, можуть навіть захистити від протікання, які допустять господарі квартир на верхніх поверхах.
  4. Універсальність. Підібрати відповідний тип натяжної стелі можна для абсолютно будь-якого приміщення. І неважливо, які його експлуатаційні умови. Знайдеться зразок, який буде служити гідніше за все.

Особливості установки

Серед мінусів конструкцій називають високу вартість. За фактом, обійдеться натяжна стеля не дорожче, ніж інші варіанти обробки. Що ж стосується об'єктивних мінусів, то до них потрібно віднести невелику міцність полотна. Його цілісність легко проколоти або порізати навіть при необережному догляді. Тому звертатися з натяжними стелями потрібно уважно, не допускаючи подібних неприємностей.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора