Особливості ставок на UFC

  • Переглядів: 171


Ставки на спорт в інтернеті набувають все більшої популярності завдяки простим правилам та умовам, а також вигідним виграшам. Перед тим, як зробити ставку, слід вибрати вид спорту. На сьогоднішній день представлено широкий асортимент. Бойові мистецтва відносяться до найцікавіших та захоплюючих поєдинків. Тут є безліч переваг та особливостей.

Як робити ставки на ufc в БК Париматч правильно з максимальною вигодою?

Різновиди вставок на UFC

Турнірна таблиця включає найрейтинговіших гравців світу. Згідно з правилами, кожен раунд триватиме до 5 хвилин. Всього може бути від 3 до 5 раундів за поєдинок. У цьому спорті всіх учасників поділяють за ваговою категорією. Відповідно, суперників також обирають за однаковою вагою. До основних видів відносяться: легка (до 70 кг), середня (до 84 кг) та важка (вище 93 кг) вага.
Найпростіший спосіб зробити ставку UFC це вибрати улюбленого борця. Проте, у цьому виді спорту існує нюанси та особливості ставок на UFC. Існує безліч додаткових можливостей, на які слід звернути увагу. Ставки приймаються на:

  1. Нокаути, больові прийоми та удушення.
  2. Перемогу за очками.
  3. Нестандартні позиції (тотал більше/менше на кількість раундів, перемога учасника рішенням суддів, перемога до певного часу, перемога у конкретному раунді, перемога у конкретному раунді вказаним способом, перемога достроково, чи буде перерва під час бою, чи будуть зняті очки комусь із суперників за порушення).

У разі участі знаменитих іменних гравців, букмекери можуть додавати ще більше варіантів ставок на UFC. Це може бути тейкдауни, значні удари, коронні прийоми. Тейкдаун також відноситься через прийом, коли суперника необхідно перевести в партер.

Особливості ставок на UFC

Кожен букмекер пропонує свої позначення для ставок. Однак у загальній таблиці є символи розуміння ставок загалом:

  1. 1Х2 - перемога 1-го бійця, нічийний результат, перемога 2-го бійця.
  2. П1/П2 – перемога 1-го бійця чи перемога 2-го бійця (без нічийного результату).
  3. 1Х/2Х – перемога 1-го бійця чи нічийний результат, перемога 2-го бійця чи нічийний результат.

Крім цього, чимало важливої ​​ролі відіграють коефіцієнти. Вони можуть становити від 40 до 50, особливо якщо робити ставку на нічию. У вільній боротьбі та єдиноборствах подібний результат зустрічається дуже рідко. Також спеціальні індекси позначають кількість раундів, які є можливість спрогнозувати. Ринки можуть мати вигляд 1.5Б/1.5М, 2.5Б/2.5М, а в титульних боях – 3.5Б/3.5М, 4.5Б/4.5М.

Робити ставки в цьому виді спорту краще тим, хто дивиться і любить бойові мистецтва. Зазвичай тут складно виробити стратегію або передбачити результат раунду. Рекомендується перед тим, як робити ставки на UFC, переглянути статистику виграшів учасників, їх популярність та рейтинг та таблиці. У режимі Live можна буде змінити рішення, залежно від ходу поєдинку. У будь-якому випадку, особливості ставок на UFC включають велику кількість додаткових можливостей для виграшу. Якщо ви є шанувальником єдиноборств, тоді варто розібратися і зробити максимально вигідну ставку.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора