Основні правила вибору насоса Karcher

  • Переглядів: 238

Вибираючи насос для дому та саду потрібно віддавати перевагу тільки якісній техніці, яка буде служити не один рік.

Поверхневі насоси для води Karcher підходять для подачі підземних вод, води з бочки або цистерни. Для кожного завдання можна підібрати підходящу модель. Якщо потрібно очистити басейн або осушити затоплений під час дощів ділянку, з такими завданнями легко впораються дренажні насоси.

Види насосів

Компанія Karcher виробляє насоси, які можна розділити на кілька груп:

1. Home. Моделі цього типу використовуються для подачі чистої води в будинок. Їх вибирають для створення автономної водопровідної системи.
2. Garden. Такі пристрої потрібні для подачі води під тиском, яке необхідно під час поливу ділянки.
3. Dirt. Занурювальні насоси цього типу потрібні для відкачування брудної води. Подібні пристрої Karcher здатні вимикатися автоматично завдяки спеціальному поплавця.
4. Flat. Насоси для відкачування чистої води. Існують моделі Home&Garden, які призначені як для поливу саду, так і для господарсько-питного водопостачання будинку. 

Переваги насосів Karcher

Незалежно від моделі та продуктивності все насоси Karcher мають кілька переваг:

1. Висока продуктивність. Цей показник досягає 6000 л/год. Завдяки цьому висота підйому води може становити 70 м.
2. Легкість установки. Монтаж насосів може бути проведений навіть людьми, які не мають досвіду проведення таких робіт.
3. Функціональність. Поширені моделі можуть використовуватися для декількох цілей: полив саду, мийка автомобіля або створення автономної системи водопостачання.
4. Надійність. Під час виробництва всі пристрої проходять перевірку, щоб виключити шлюб. Тому, купуючи апарати Karcher, можна бути впевненим в тому, що вони не вимагатимуть додаткових вкладень і не підведуть при інтенсивному використанні.

Вибір моделі насоса для води Karcher ґрунтується на завданнях, які покликане вирішити дане обладнання. Важливо визначити продуктивність насоса, який потрібен для будинку. При відсутності знань можна звернутися до консультантів магазину.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора