Основні переваги кріотерапії обличчя

 • Переглядів: 260


Різні утворення на шкірі багатьом людям в нашій країні доставляють дискомфорт, виглядають непривабливо, тому від них хочеться скоріше позбутися.

Правильне рішення в цьому випадку - кріотерапія обличчя, на яку можна записатися, перейшовши за даним посиланням https://pro-estet.com/uslugi/kosmetologiya-lica/krioterapiya вже зараз. Вартість цієї процедури є для багатьох прийнятною.

Показання

Кріомасаж показаний в таких випадках:
 1. зниження тургору шкіри;
 2. бородавки, папіломи;
 3. дрібні зморшки;
 4. вугрі або наслідки її неправильного лікування;
 5. зміна кольору обличчя;
 6. деякі захворювання шкіри.

Коли кріомасаж обличчя протипоказаний?

Протипоказаннями до проведення цієї процедури можна назвати:

 • загострення герпесу;
 • наявність на шкірі відкритих ран, гнійників;
 • вірусно-інфекційні захворювання в гострій стадії;
 • алергія на холод;
 • купероз (червона судинна сіточка).

Інструменти для процедури

Кріомасаж особи рідким азотом в салоні краси не вимагає наявності якогось спеціального обладнання. Все, що потрібно косметолога в салоні краси, - герметична посудина з розчином і аплікатор. Розчин слід наносити на найпроблемніші ділянки досить швидкими масажними рухами.

Як проходить кріотерапія?

За допомогою спеціального аплікатора косметолог буде впливати на область особи. Ватний тампон спочатку змочується рідким азотом, наноситься на ділянку, на невеликий проміжок часу. Залежно від стану здоров'я шкіри вплив може бути коротким або тривалим. В цілому одна процедура займає близько 20-30 хвилин.

Курс процедур

Кріомасаж завжди проводиться курсом. Це дозволяє отримати найбільш виражений результат від процедури. Кількість сеансів косметолог завжди підбирає в персональному порядку на очному огляді, дивлячись на характер проблеми, поточний стан шкіри, а також з огляду на особливості клієнта. В середньому слід виконати 10-15 процедур. Між ними потрібно робити перерву на 2-3 дні.

Кріотерапія в сучасній косметології допомагає зберегти красу шкіри обличчя, омолодити її і позбудеться від деяких вад шкіри. Локального кріотерапевтичного ефекту можна досягти при температурі від +5°С до 20°С.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора