Основні етапи будівництва каркасних будинків

  • Переглядів: 938

Новинкою останніх років є каркасне будівництво. Каркасна технологія дозволяє в короткі терміни і з мінімальними витратами побудувати повноцінний теплий хороший будинок для проживання. Каркасні будинки є енергозберігаючі та екологічно чисті.

Основні етапи будівництва каркасних будинків:

1.Фундамент. Для каркасного будинку може бути підібраний любий фундамент. Легкість конcтрукції каркасного будинку дозволяє недорогий і легкий в роботі стрічковий фундамент, стовпчастий, або стовпчасто-стрічковий. Перш ніж вибирати який робити фундамент, потрібно знати площу будинку. Якщо площа становить менше ніж 80м.кв., будинок одноповерховий чи з невеликою мансардою, то тут підійде стовпчастий фундамент. Якщо ж будинок буде більший, потрібно робити стрічковий чи стрічково-стовпчастий. Задумуючись над фундаментом, треба врахувати стан і тип грунту, глибину промерзання грунту, наявність грунтових вод.

2.Каркас стін.На фундамент робиться обв’язка, дошки,оброблені антисептиком, кріпляться до фундаменту на шпильки чи анкерні болти. До обв’язки монтують поперечні балки, до яких вже прикріплюють каркасні стіни. Основою стін будинку є несучий дерев’яний каркас, який обшивається плитами ОSB і вітрозахисною плівкою.. Викориcтовування цих панелей надає загальну жорсткість конструкції, захищає деревину від впливу агресивного середовища і запобігає видування тепла з утеплювача.Стіни каркасного дому не схильні до усадки, тому відразу після їх встановлення можна приступати до зовнішнього і внутрішнього оздоблення

3.Дах. Після зведення коробки будівлі робиться дах. Конструкції покрівлі можуть бути різними: двосхилий, ламаний, складний багатосхилий, шатровий. Вибір матеріалів для даху теж є великий: черепиця, металочерепиця, хвильовий шифер, ондулін. Вибираючи покриття треба звернути увагу на такі характеристики, як довговічність і міцність; форма; складність або простота монтажу; ціна; вага одного квадратного метру.

4. Комунікації. На цьому етапі прокладаються усі основні комунікації, та їх випробування. водогін, система опалення, електромережа, вентиляція, димоходи, каналізаційна система, але можливі й інші варіації.

5. Теплоізоляція. Тепер відбувається утеплення даху, стін, перекриття. Теплоізоляція може здійснюватись різними способами та матеріалами: пінопласт, пінополіуретан, мінвата на основі базальту або скловолокна, ековата, керамзит, пінополістирол, ековата, технічна конопля. Якісне утеплення дозволяє зменшити витрати на опалення, та створити хороший мікроклімат в середині приміщення.

Встановлення вікон та дверей передбачається відразу після накриття даху.

Особливістю каркасних будинків є їхні теплоізоляційні особливості, це є важливо, оскільки на даний час опалення будинку дорожчає. Опалення каркасного будинку може бути яке завгодно: каміни, печі, котли, тепла підлога..

Останнім етапом є ремонт в середині приміщення.

Конкретніше про каркасні будинки можна подивитися на сайті http://www.arthouse-bud.com.ua/

Побудувати свій сімейний куточок це нелегка робота, та дуже відповідальна. Потрібно серйозно підійти до вибору проекту будинку. Оскільки зараз є дуже багато різних проектів, вибрати той, в якому буде зручно та комфортно. Врахувати всі плюси та мінуси ти чи інших технологій будівництва. Але з впевненістю можу сказати, обравши каркасні будинки, Ви не помилитесь.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора