Оренда теплохода - як вибрати корабель

  • Переглядів: 466

Наближаються теплі літні дні, а з ними і майбутні відпустки та свята. Багато керівників і працівники HR-служб підприємств замислюються, як оригінально організувати дозвілля своїх співробітників з виїздом на природу або пікнік.

Ідеальним рішенням незабутньо провести час є оренда теплохода у судноплавної компанії https://rentflot.ua/ для нетривалого річкового круїзу. В рамках такої прогулянки можна провести найрізноманітніші види свят: від корпоративів до випускних. До того ж компанії, що надають послуги з оренди катерів і теплоходів, як правило, пропонують і послуги з організації фуршету та розважальних програм.

Рекомендується підійти до вибору теплохода для свята завчасно, чим раніше, тим краще. Адже, якщо у вас з'явиться бажання орендувати теплохід за тиждень до травневих свят, то це майже неможливо, або вам дістануться найгірші варіанти.

Отже, у вас є в запасі час для вирішення і вам потрібно провести свято, давайте дізнаємося поради експертів, як вибрати теплохід для оренди.

Правильний вибір теплохода для свята

Існує ряд критеріїв, на підставі яких, можна легко зробити вибір судна найбільш підходящого для вашого івенту.

Місткість судна

Це головний критерій вибору теплохода. Власне ця цифра повинна перевищувати передбачувану кількість ваших гостей як мінімум на одиницю. Це фактор низької вартості.

Для більш комфортного проведення часу і святкування великої теплохід більш прийнятний, але і вартість на людину буде набагато вище.

Банкетний зал

Для організації фуршету, банкету і святкових обідів на теплоходах бажаний комфортний місткий зал зі столами і стільцями. Наявність і його місткість - це другий критерій вибору теплохода.

Зважайте на те, що зазвичай співробітники кейтерингових служб та працівники розважальної сфери (артисти, ді-джей, аніматори) зазвичай на банкет не запрошували, але їх кількість обов'язково враховується для підрахунку загальної кількості гостей на судні. Тому число гостей на банкеті вважається окремо.

Головна відмінність банкету від фуршету складається в тому, що на фуршеті загальні столи з закусками і напоями, а на банкеті гості обідають сидячи. Зазвичай тому фуршети коштують дешевше і більш місткі.

Палуба

При розгляді цього третього критерію враховуйте те, що річковий флот дуже більшою, а все теплоходи побудовані за різноманітними проектами і мають абсолютно різні конструкції. Однак поряд з цим відразу ж з'ясуйте тип палуб і наявність містких внутрішніх приміщень.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора