Операційна система Linux отримає 1 млрд. на розвиток від IBM.

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 2497

Linux зараз є , по суті , третьої операційною системою для персональних комп'ютерів і ноутбуків (перші 2 місця займає , природно , Microsoft зі своєю Windows , а також Apple з MAC OS ) . Так добре поширилася ця операційна система з деяких причин. По-перше - безкоштовність , всі дистрибутиви операціонок , які створені на ядрі вищезгаданої ОС , поширюються вільно (тобто - ви можете встановити її на робочий / домашній комп'ютер і використовувати , не турбуючись про штрафи , адже використовується ліцензійне ПЗ).

 У зв'язку з таким станом речей , у Linux ( а також популярних рішеннях , які засновані на ній , наприклад - Ubuntu ) з'явилося безліч шанувальників , які, власне , і є основними спонсорами (компанія живе за рахунок пожертв - не виробляє платних продуктів, тому підтримка спільноти дуже важлива) . Радує також і те , що деякі великі компанії підтримують opensurce - проекти , які покликані зробити «вільним» операційні системи (щоб кожен міг офіційно редагувати ОС і поширювати ) .

Наприклад , Valve випустила всі свої ігри для цієї ОС , а також агітує всіх використовувати продукти на Linux . Нещодавно до «розвитку » Лінукса приєдналася і компанія IBM - за наступні 5 років ця корпорація пожертвує близько мільярда доларів на розвиток ОС , але натомість вимагатиме вдосконалення платформи Power Systems , на якій будуть працювати деякі продукти IBM (наприклад , зараз один з таких проектів - продуктивний суперкомп'ютер Watson , який можна використовувати на благо людства). Раніше IBM вже « допомагала » Лінукс - близько 13 років тому вона вклала аналогічну суму в ОС.

Друзі сайту: на сайті bihappy.com.ua ви можете ознайомитись із якісною продукцію для догляду за нігтями від світових виробників.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора