Opera Software переводить свій браузер на відкритий двигун WebKit

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1918

Норвезька компанія Opera Software прийняла рішення не продовжувати розробку двигуна Presto. Всі її браузери тепер будуть працювати на основі WebKit. Нагадаємо, що відкритий двигун WebKit в даний час використовується в Safari, Chrome, «Яндекс.Браузере» і деяких інших програмних продуктах.

На думку фахівців, перехід Opera на відкритий двигун дозволить більш ефективно співпрацювати розробникам різних браузерів, так як вони тепер будуть розвивати одне і те ж програмне забезпечення. Opera Software не тільки перейде на новий движок, але і почне застосовувати у своїх продуктах і активно сприяти розвитку деяких компонентів Chromium. Зокрема, мова йде про відкритий JavaScript-двигун V8.

Варто звернути увагу на те, що навіть застосування відкритого коду не буде для Opera Software достатньою підставою для розкриття унікального коду браузера. Цю можливість забезпечить BSD-ліцензія движка Webkit. Перехід продуктів компанії Opera Software на нову базу буде відбуватися поетапно. Першими стануть мобільні браузери Opera Mobile для Android і iOS. Версія браузера для настільних ПК буде піддана змінам в останню чергу.

Друзі сайту: на навчанні вам може знадобитися якісна шпаргалка по гражданскому праву, яку ви можете завантажити абсолютно безкоштовно та без реєстрації.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора