Оголошення Яндекса тепер містять картинки

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1217

У рекламній мережі Яндекса з'явився новий формат оголошень. Для прискореного сприйняття користувачами суті рекламної пропозиції, прийнято рішення по організації можливості розміщення оголошень, що містять різні зображення.

Друзі сайту: на сторінці http://law-office.com.ua/advokat-po-semejnym-delam ви можете замовити послуги адвоката по сімейним справам за доступними цінами!

Додавання зображень можливо в нових і вже існуючих оголошеннях. Розміщення оголошень із зображенням вже доступно користувачам на майданчиках Яндекс.Карти, Яндекс.Погода, Яндекс.Фотки і т. Д. Повідомляється, що всі інтернет-ресурси російської пошукової системи обзаведуться подібною функцією з початку наступного місяця.

Представники компанії розповідають, що можливість додавання картинок в оголошеннях здатна підвищити їх частоту переглядів, і як наслідок, посприяє збільшенню припливу клієнтів, без залучення допоміжних фінансових вкладень. Також це може призвести до зменшення вартості одного кліка по посиланню.

Рекламне нововведення має ще кілька інших переваг. Компанії отримали можливість формування іміджу бренду за допомогою картинок. Раніше для цього використовувалася банерна реклама, обходящаяся рекламодавцю набагато дорожче.

Розміщення зображень піддається модерації. Якщо власник майданчика не захоче використовувати оголошення з зображенням, він має право на їх відключення.

Коментарі з приводу доповнення висловила один з рекламних керуючих «Стерно.ру» Олена Дмитрієва: «Можу тільки вітати створення нового формату оголошень, планую почати його використовувати».


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора