Оголошена дата релізу The Walking Dead: Survival Instinct

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1418

В інтерв'ю порталу Digital Spy продюсер The Walking Dead: Survival Instinct Гленн Гембл повідомив, що гра з'явиться на прилавках вже 29 березня. Мова йде про європейський реліз, дата старту продажів в США поки невідома.

Гембл підкреслив, що Terminal Reality ухвалила рішення випустити версію екшену і для нової ігрової консолі Wii U. Чи вийде гра одночасно з іншими версіями Survival Instinct поки не повідомляється. Відмінною особливістю версії для консолі від Nintendo буде більш зручне управління інвентарем, вміст якого виведуть на екран інноваційного контролера. Екшн The Walking Dead: Survival Instinct розробляється за мотивами популярного серіалу The Walking Dead. Головний герой добре відомий шанувальникам фільму - це харизматичний Деріл Діксон.

Відомо, що сюжетна лінія гри стане приквелом до подій серіалу. Основна мета Деріла і Мерла Діксон - якими шляхами потрапити до Атланти. Survival Instinct - це друга гра по світу The Walking Dead. Випущений в поточному році однойменний епізодичний квест завоював величезну популярність. Більш того - на Spike VGA The Walking Dead визнали грою року. Зараз студія Telltale Games розробляє продовження TWD.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора