Одна з шведських шкіл зробила Minecraft обов'язковим предметом

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1738

Комп'ютерну гру Minecraft ввели в обов'язкову навчальну програму в одній з шкіл Швеції. Як повідомляє видання The Local, у школі імені Віктора Рюдберга заняття, на яких використовують Minecraft, відвідують приблизно 180 учнів. За допомогою гри школярам прищеплюють основи планування і проектування - діти створюють власні віртуальні світи і проектують у них системи забезпечення.

Крім цього, Minecraft дозволяє просто і доступно вивчити основи екології. Керівництво школи заявляє, що не всі батьки сприйняли концепцію такого навчання з однаковим ентузіазмом. Тим не менш, в школі вважають, що програма виявилася досить успішною і планують використовувати її в майбутньому. Вчителі впевнені - ігровий спосіб навчання робить процес отримання і засвоєння знань дуже доступним. Цікаво, що передрелізна версія Minecraft була представлена ​​студією Mojang ще в 2009 році, тоді як фінальний білд для ПК вийшов тільки до кінця 2011 року.

Власники консолей дочекалися порту гри навесні минулого року. В кінці 2012 року загальна кількість проданих копій Minecraft перевищила 17.5 млн. Minecraft пропонує гравцям задіяти фантазію та уяву - гра дає можливість взаємодіяти з випадково створюваним світом - захищатися від його жителів, будувати будівлі, добувати необхідні ресурси. Оригінальною особливістю Minecraft є графіка в стилі 3-D піксель-арту.

Друзі сайту: можливо вас зацікавить афіша Полтави, яка надасть вам корисну інформацію.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора