Один з фахівців Google дав пару рад веб-майстрам

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1004

Нещодавно компанія Google порадувала користувачів інтернету тим, що дала важливі поради по боротьбі з веб-спамом. З цього приводу виступив спеціаліст відділу по боротьбі зі спамом Метт Катс, який є не просто професіоналом, але й очолює антиспамовий службу в компанії Google.

Зокрема, містер Катс повністю зосередив свою відео-лекцію на те, як відновлювати сайт в позиціях пошукових систем, якщо інші веб-портали були просунуті завдяки спаму, порушуючи всі загальноприйняті правила ведення інтернет-бізнесу. Власне, власник сайту тому й виявляється на останніх місцях в пошуку, тому що спамери ефективно заповнюють інтернет такий «рекламою», виводячи чийсь чужий сайт вперед черги.

Друзі сайту: можливо вам потрібне такси москва, яке швидко та безпечно доставить вас в будь-яке місце з відмінним комфортом!

Крім того, через деяких технічних доповнень, наприклад флеш-роликів, сайт може сильно пригальмовувати. З цієї причини користувачеві просто не захочеться користуватися таким ресурсом, і в результаті веб-портал втрачає позиції в пошуковій системі.

Щоб після ремонту, тобто усунення гальмують роботу додатків, сайт знову легко перебував у пошукових системах, треба повністю перевірити працездатність всіх посилань і сторінок. І виправити в обов'язковому порядку таку помилку, як «404 - файл не знайдено», бо Google взагалі не бачить сайт з таким значенням. Головне, щоб сайт працював без помилок, тоді він знову буде видно шукають користувачам в пошукових системах, а особливо в Google.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора