Nvidia готує нову консоль Shield

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 986

Android - універсальна операційна система, що з'явилася досить давно , вона підходить як для «настільних » комп'ютерів , так і для мобільних пристроїв , на зразок ноутбуків , планшетів і , тим більше , смартфонів , де дана ОС поширена найбільше ( частка на ринку найбільша , на другому місці йде iOS зі своєю « закритої» екосистемою ) .

Портативних консолей на Андроїд досить багато , але більша частина з них - неякісні , хоч і досить дешеві , насилу справляються з « крутими » іграшками , для яких вони і створювалися , тому доцільність подібної покупки втрачається. Але є й якісні екземпляри , наприклад - Shield від Nvidia , дана консоль працює на процесорі раніше згаданої компанії і має відмінні показники продуктивності ( всі сучасні іграшки йдуть без проблем , плюс до цього є можливість стрімінга повноцінних проектів з ПК на Shiled , наприклад , Assassins Creed , або ж BattleField ) .

В силу деяких обставин , а саме - ціни на консоль і відсутності серйозних проектів для Android ( вірніше - їх дуже і дуже мало , на пальцях двох рук можна порахувати , притому 3 з них - це різні частини GTA) , бестселером Shield не стала і була долею ентузіастів !

Але ось , незрозуміло навіщо , Nvidia випускає другу версію , яка отримає більше вбудованої пам'яті ( 16 ГБ) , аж 4 гігабайти оперативки , а також новітній процесор - Tegra K1 , який набрав у бенчмарке більше 44 тисяч балів ( найпотужніший на сьогодні серед мобільних гаджетів ) . Така продуктивність це, звичайно , добре , але от де її використовувати , коли подібного - роду ігор просто не існує на дану ОС!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора