Нововведення Pop Inspector і SpyWords

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 858

В останні передноворічні дні своїх користувачів вирішили порадувати сервісом для безкоштовного знімання позицій в пошуковику Top Inspector і пристроєм для аналізу своїх конкурентів SpyWords.

Вас може зацікавити упаковка для суши, якщо ви полюбляєте ласувати суші.

SpyWords привітав своїх клієнтів з новорічними святами і анонсував вихід нового функціоналу. Тепер в особистому кабінеті користувача даного інструменту з'явилася кнопка додавання запитів. Зараз в базу сканування можна додавати абсолютно необмежене число запитів. Тепер користувачі знайшли можливість отримувати більш повну картину конкуруючих осіб в пошукових системах і позицій ваших рекламних оголошень.

Дані за запитами видаються користувачеві вже при наступному апдейте всієї бази. Нові вимоги при введенні в систему будуть порівнюватися з розміщеними раннє даними, які потім відправляться на сервіс сканування в такі пошуковики, як Яндекс і Гугл.

Top Inspector обрадував користувачів можливістю сортування слів у проекті. Нещодавно запущений сервіс, а, саме, в кінці листопада 2014 оголосив про нововведення, які дозволять змінювати порядок ключових фраз перетягуванням мишею. У 2015 році ресурс надасть гостям доступ до проектів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора