Новий товарний знак Яндексу

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1116

Користувачі пошукової системи Яндекс знають, що однією з відмінних її рис є зображення пошукового поля, яке представляє собою жовту стрілку. І ось представники компанії зробили заяву, що вже подали заявку в «Роспатент» про те, щоб зареєструвати цю жовту стрілку в якості товарного знака.

Друзі сайту: вас може зацікавити Doc.ua - Допплерография сердца, яку ви можете провести за доступними цінами у справжніх професіоналів!

Викликано це дію тим, що останнім часом багато сайтів, що не мають ніякого відношення до Яндекс, стали використовувати такий спосіб відображення пошукового поля. Часто зустрічається він і в рекламі третіх осіб, що, зрозуміло, не може влаштовувати представників компанії. Жовта стрілка - одна з рис індивідуалізації Яндекс, і хоча розробники стали використовувати її зовсім недавно, вона вже стала впізнаваною і характерною саме для цієї компанії. І для того, щоб надалі не виникало непорозумінь, вона скоро стане офіційним товарним знаком.

Після того, як «Роспатент» схвалить цю заявку, жодна особа, фізична або юридична, не зможе використовувати це зображення в своїх цілях без ризику накликати на себе судову відповідальність. Адже компанія Яндекс отримає право подати в суд, якщо подібне буде зроблено без її відома і згоди.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора