Новий інтерфейс від компанії Яндекс

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 916

Для власної головної сторінки, портал «Yandex» приступив до впровадження абсолютно нового інтерфейсу. Практично всі відвідувачі порталу можуть помітити в частині порталу банер «Yandex оновлений», клікнувши по якому можна перейти на сторінку, яка інформує про нововведення.

На сторінці http://ih.kiev.ua/ru/kids/ ви можете дізнатися більше про курси англійської мови для дітей, завдяки яким вашу дитину навчать основам найпопулярнішої мови в світі!

Викладаючи нову головну сторінку порталу «Yandex», автори стверджують про те, що портал став більш лаконічним і легким. Блок щоденних новин тепер знаходиться лівіше, поруч розташовані головні теми блогосфери. Телепрограма і афіша стали також вкладками одного блоку. Пошукова система покращилася.

У праву сторону верхнього кута сторінки перенесли меню входу та реєстрації в портал «Yandex.Почту», до цього меню перебувало під лейблом компанії. За допомогою піктограм категорій закладів, які знаходяться під посиланням «Yandex.Карти», за одним натисканням користувач може моментально перейти до переліку барів, дискотек, аптек, кінотеатрів і ознайомитися з планом метро.

Крім цього зміни торкнулися і порядку категорій, по яких проходив пошук. Сама посилання для пошуку музики та пісень в «Yandex. Музиці »посіла розташування пошуку по блогам, які експортували в меню« Ще »з рештою двадцятьма п'ятьма категоріями.

Трохи лівіше перемістилася і посилання пошуку по зображеннях і картинкам. Можливість монтажу тим і додавання віджетів в refresh версії інтерфейсу збереглася. Користувач сам смjжет вибрати, новий або старий «Yandex» йому експлуатувати. Поки офіційних даних про запуск refresh інтерфейсу від Yandex не надходило.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора