Новітній API від Яндекс-Метрики

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 978

Співробітники компанії Яндекс.Метрика не так давно анонсували новий API, і якщо раніше API був тільки функціоналом до сервісу, так відтепер функціонування Яндекс-Метрики на практиці повноцінно базується на новому API. Подібна міра співробітників компанії Яндекс.Метрики означає те, що у вебмайстрів відтепер буде набагато більша кількість можливостей для зручної роботи з даними.

 

Варто відзначити, що новий API здатний експлуатуватися за іншими принципами, оскільки в ньому є набір вимірів, метрик, з яких можна зробить будь-який звіт по ресурсу, навіть при його відсутності в веб-інтерфейсі. Крім усього, здійснена якісна підтримка сумісності з різними стандартами API, включаючи Google Analytics. Для того, щоб розуміти що таке API, потрібно регулярно стежити за новинами науки.

Крім усього, в новому API став доступнішим новий функціонал

  • конструктор звітів, що дозволяє створювати власний звіт на підставі даних з Метрики;
  • сегментація даних, яка допомагає виділяти найцікавіший і цікавий сегмент трафіку для подальшого аналізу, критерії сегментації можна задавати більш, ніж по 50 атрибутам візитів, а також хітів.

Важливо те, що в новинці від Яндекс-Метрики зі свіжими даними, можливо працювати вже через кілька хвилин, у зв'язку з унікальною колонкою СУБД ClickHouse - авторською розробкою Яндекс.Метрики.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора