Нові акумулятори будуть працювати в 10 разів довше

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1422

Вже близько 3 років смартфони та планшети розвиваються з неймовірною швидкістю. Нам представляють пристрої з усе більш швидкими процесорами (у флагманських смартфонах від Samsung та інших виробників встановлені 8-ядерні чіпи), величезними дисплеями, дозвіл в яких зашкалює, а збільшують його, по суті, тільки для маркетингових цілей («у нас більше ніж у них »), так як особливої ​​різниці для ока між FullHD і HD - ні. Але, не дивлячись на розвиток «заліза» і операційних систем, залишається одна, головна проблема - навіщо потрібні всі ці потужності, якщо вони недоступні ...

Ми зараз говоримо про акумулятор - майже в усіх смартфонах (особливо на Android) він сідає буквально за день ( іноді й раніше). Користувачі скаржаться, адже одного заряду вистачає з ранку до вечора, після чого пристрій необхідно поставити на зарядку (а можливість є не завжди).  ожливо, компанії Shin-Etsu Chemical вдасться виправити ситуацію, що склалася. Вони працюють над батареями, які будуть зроблені з нового матеріалу, основне їх перевага перед старими - вони зможуть працювати майже в 10 разів довше.

Це стане можливим через заміни матеріалу, з якого виробляють батареї (зараз використовують кремній, Shin-Etsu Chemical ж планують використовувати аналогічний матеріал). Єдиний мінус - він дорожче, однак це не страшно, адже вам доведеться набагато рідше заряджати свій пристрій (економія електрики), не кажучи вже про комфорт, який ви отримаєте, використовуючи сучасні гаджети. Представники компанії заявили, що їм знадобиться близько 5 років на реалізацію цього задуму, так що гаджетоманам доведеться трохи почекати.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора