Норвежці представили Opera 12.13

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1498

 

Норвезькі розробники з Opera Software, які впродовж останніх років працюють над однойменним браузером, представили нову версію свого інтернет-оглядача. Всі внесені в ядро ​​браузера поновлення спрямовані на підвищення стабільності і продуктивності. В основному, поліпшення роботи браузера було досягнуто за рахунок виправлення ряду помилок.

 

Також були оптимізовані налаштування і сам процес обміну даними з веб-сховищем. Це дає можливість підвищити швидкість роботи з сайтами, які активно використовують це сховище, наприклад, сервіс мікроблогів Twitter. Крім цього, в Opera 12.13 підвищилася продуктивність доповнень, які задіють ресурси веб-сховища. Інтерес також представляє механізм, перевіряючий поновлення і нова система захисту налаштувань користувача.

Варто відзначити, що Opera завжди цінувалася користувачами за невимогливість до ресурсів і при цьому високою швидкістю роботи. Предрелізне тестування показало, що Opera 12.13 помітно швидше конкуруючих рішень. Компактний і дружній інтерфейс практично не був змінений - всі елементи по колишньому там, де їх розраховує знайти користувач.

Важливою перевагою Opera є солідний набір додаткових інструментів, таких як BitTorrent, Opera Mail і навіть IRC-клієнт. Тими, хто використовує вузький інтернет-канал, давно і по гідності оцінена функція Opera Turbo, яка стискаючи дані на стороні сервера дозволяє завантажувати набагато менший обсяг даних.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора