Nintendo оприлюднила дату релізу ігрової консолі Wii ​​U

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 2490

Як повідомляє портал VG24 / 7, в Японії продажі Wii U почнуться в кінці поточного року - 8 грудня. Вартість базової комплектації ігрової приставки складе близько 26 тис. йен (10.5 тис. рублів), тоді як преміум-комплектація підніме ціну консолі до 31.5 тис. ієн (приблизно 12.7 тис. рублів).

Комплектації істотно відрізняються одна від одної - в базу включена приставка в білому корпусі, геймпад і 8-гігабайтний HDD. Для преміум колір консолі буде чорним, розміри жорсткого диска збільшені до 32 Гб. Крім того, покупець цієї версії отримає підписку на сервіс Nintendo Network Premium, док-станцію і підставку під консоль.

Як повідомив Сатору Івата, який очолює Nintendo, приставка буде використовувати 1 Гб оперативної пам'яті для системних завдань, а ще 1 Гб - для ігор. Це дасть можливість просто перемикатися з ігор на інші мультимедійні функції ігрової консолі. Нагадаємо, що офіційний анонс Wii нового покоління відбувся на E3-2011. Ця версія змінить оригінальну Wii, що вийшла в 2006 році.

Варто відзначити, що новинка стане першим ігровим пристроєм Nintendo, здатним підтримувати графіку високого розширення. Однією з основних особливостей цієї консолі є контролер, який оснащений сенсорним дисплеєм, датчиком руху, інфрачервоним модулем і гіроскопом.

Друзі сайту: купляйте найкращу обувь днепропетровск. За найвигіднішими цінами ви отримаєте найякіснішу взуттєву продукцію. Найкраще взуття в Дніпропетровську.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора