Невже Google ігнорує Apple?

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 942

Не так давно всесвітня корпорація Google офіційно визнала той факт, що її знаменитий пошуковик не так часто видає посилання на додатки фірмового магазину Apple App Store.

Корпорація заявляє, що пошуковик зазнає труднощів під час процесу індексації сторінок Itunes. Google заявив, що вже було вжито заходів з метою виправлення даних неполадок в системі.

Проте глава команди корпорації по боротьбі зі спамом заявляє, що проблема з'явилася саме з боку Apple. При величезній кількості звернень з однакових IP-адрес кожен сервер компанії замість переходу на відповідну сторінку видає напис «Заборонено» з кодом помилки 403.

Друзі сайту: вас можуть зацікавити ролеты http://proem.in.ua/, які відрізняються високою якістю та надійністю, а також доступною ціною!

Зміни в алгоритмі Google з видачі сторінок зауважив один із співробітників Apple. Їм було відзначено, що при запиті користувачем будь-якої програми на перших позиціях пошукача відображаються посилання на офіційний сайт компанії.

Що стосується посилань на Itunes, то вони теж пропали при запиті пошуку інших додатків. Проте в деяких випадках дана пропажа здається не настільки помітною. Також стало відомо, що належить компанії Microsoft операційна система Bing всі посилання на продукцію видає правильно. Порушень в її роботі не виявлено.

Питання про те, як могли пропасти посилання на єдиний у світі офіційний джерело різних додатків і програм для продукції Apple, досі не має відповіді. Це викликає масу невдоволень і підозр.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора