Найкращі навушники до 150 доларів: описи та думки

  • Переглядів: 111

Не всі можуть або хочуть витрачати багато грошей на навушники, але навушники вартістю 100 доларів або трохи менше можуть дати вам багато чого, якщо ви знаєте, де шукати.


Ми розглянули невелику кількість навушників вартістю менше ніж 150 доларів, включаючи дротові, бездротові, накладні та навушники-вкладиші, щоб знайти найкращі для будь-яких потреб. У цій статті представлений огляд декількох навушників до 100 доларів, які пропонує аудіосалон Саундмаг.

Найкращі бездротові навушники до 150 доларів

Навушники від Jabra серії Elite звучать, комфортні та функціонують так, ніби вони коштують більше 150 доларів.

Навушники Jabra Elite поєднують у собі гарну продуктивність та доступну ціну. Ці навушники-вкладиші звучать дуже добре і нічим не поступаються дорожчим моделям. Вони легкі та зручні для носіння протягом кількох годин, а їх елементи керування прості в освоєнні та використанні. Мікрофони забезпечують неймовірну чіткість під час телефонних дзвінків та відеочатів, у деяких моделях ви отримуєте понад 50 годин прослуховування музики на одній повній зарядці.

Найкращі дротові навушники до 150 доларів

Sony MDR-7506 - давній лідер фахівців в області аудіо. Навушники пропонують більшу надійність, високий рівень комфорту та кращий звук, ніж багато навушників удвічі дорожчі.

Навушники MDR-7506 з моменту своєї появи у 1991 році стали незамінним помічником для студій звукозапису та живих виступів. Вони не тільки забезпечують нейтрально хороший звук у всіх частотних діапазонах, але й дають краще відчуття простору та динаміки у музиці, ніж багато інших варіантів.

Найкращі навушники з шумозаглушенням до 150 доларів

Якщо вам потрібне гарне шумозаглушення без усіх наворотів, вам підійдуть накладні Bluetooth-навушники Anker Soundcore.

Хоча їх шумопридушення та якість звуку не можуть відповідати стандартам, встановленим набагато дорожчими навушниками з шумозаглушенням, ця пара досить ефективна, щоб помітно ізолювати від таких звуків, як шум літаків та кондиціонерів. У цій парі середнє зниження - 18,7 дБ, що є досить серйозним показником для навушників за цією ціною, щоб ви могли слухати свої подкасти та музику без лишніх проблем.

Догляд та обслуговування

Правильний догляд за будь-якими навушниками дозволить їм працювати краще та довше. І якщо у вас обмежений бюджет, це може означати велику економію у довгостроковій перспективі. Ось що варто робити:

  • Регулярно протирати (саме протирати, а не заливати водою) амбушури та насадки навушників сумішшю мила та теплої води та злегка вологою тканиною.
  • Навіть водонепроникні та стійкі навушники не повинні піддаватися впливу вологи надто довго. А бездротові навушники завжди повинні бути повністю сухими перед заряджанням
  • Пам'ятайте, що навушники можуть засмічуватися, що може вплинути на якість звуку. Тому варто придбати невелику м'яку щітку та інструмент для чищення, щоб вкладиші завжди були чистими.
  • Тримайте навушники далеко від дуже холодних або дуже гарячих і особливо вологих приміщень. Зберігайте їх у сумці або кейсі, в якому вони були доставлені, щоб захистити їх від забруднень чи пошкоджень.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора