Найбільше вірусів хапають жителі України

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1103

NQ Mobile, фірма-розробник антивірусного ПЗ в своєму звіті повідомляє про те, що Україна складається в Троках лідируючих країн, за кількістю шкідливих програм містяться в мобільних пристроях. Відомо, що кількість смартфонів з наявністю вірусів збільшилася практично в шість разів.

Нагадаємо, що в першому кварталі цього місяця, Україна займала у вище зазначеному рейтингу 9 місце, однак за останній час вона випередила Індію, Бразилію та Індонезію в квітні, США, Аравію, Таїланд і Саудівську Аравію і зайняла третє місце, як сама заражена країна світу . Повідомляється, що за підсумками другого кварталу поточного року, перша позиція закріплена за Китаєм, у якого 31,7% мобільних пристроїв заражені вірусами, далі, друга позиція утримується Росією у якої 10,4% апаратів заражені і як було сказано раніше, третя позиція була зайнята Україною з відміткою в 5,9%.

Експерти кажуть, що за останні пів року серед шкідливих програм, було знайдено порядком 51 тисячі нових видів таких. Статистика говорить, що 43% на всю суму вірусів, припадає на спам, 32% на програми за допомогою яких проводиться заробіток на абонентах, а так само 23% це блокіратори роботи смартфонів. Так само повідомляється, що від вірусів в рівній мірі не захищений ні один смартфон, не залежно від марки і системи на якій він працює.

Основною причиною такого становища можна назвати доволі низьку обізнаність українців у галузі веб-безпеки та нехтування установкою чи придбанням антивірусного програмного забезпечення.

Друзі сайту: вас можуть зацікавити якісні перила из нержавеющей стали Киев, які ви можете придбати за надзвичайно низькими цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора