Найбільш значні переваги електронних підручників!

  • Переглядів: 570

Можна рішуче заявити, що з часом в ВУЗах і школах будуть застосовуватися підручники в електронному вигляді. Сьогодні ж це є предметом суперечок і міркувань, тому як у них є свої недоліки і переваги. Нижче обговоримо це питання докладно.

В цілому впровадження цифрових книг навчальними закладами не вітається. І як наслідок впровадження нової технології просувається повільніше, ніж потрібно. Треба зауважити, що на даний момент вже працює ФЗ, згідно якого на експертизу повинні передаватися навчальні матеріали та в роздрукованому, і електронному вигляді.

Перейдемо до переваг електронних підручників. У компактному пристрої вагою в кілька грамів можна залишити бібліотечний фонд. За рахунок цього учневі більше не потрібно носити важкий ранець і заробляти сколіоз. Потрібний навчальний матеріал весь час під рукою. Школярів захоплює інтерактивність цифрових книг. Тому як в них при необхідності можна вставити відеозапис, анімацію, музичні записи. Сучасний школяр, зростаючий в період цифрових технологій, тягнеться до різних пристроїв і охочіше займається з електронною книжкою, а не з паперовою. Знайти корисні наукові підручники ви можете на сайті textbook.

Цифрові підручники не потрібно роздруковувати та їх створення обходиться на порядок дешевше. За рахунок цього легко окупається вартість самого девайса, необхідного для запуску цифрових книг. Викладач може зберегти масу часу з цифровими книжками, завдяки самоперевірки. Урок може бути збудований так, щоб половину завдань діти робили самі по собі і перевіряли правильність відповідей за допомогою електронного підручника.

Ну а далі назвемо ті мінуси, про які розповідають батьки та вчителі. Вони впевнені, що тендітні девайси будуть регулярно ламатися і губитися. А це гостре питання в плані грошових вкладень. Однак в реальному житті було вже доведено, що школярі знають ціну подібних речей і звертаються обережно. Вчителі переконані, що з електронним пристроєм учень буде весь час відволікатися і знаходити для себе гри протягом уроку. Але ця проблема без особливих зусиль вирішується шляхом впровадження спеціальних програм, які фільтрують контент.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора