Навушники Silver Bullet Earphones за $15 від OnePlus

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1013

OnePlus, як компанії, з'явилася на ринку недавно, її організували вихідці з OPPO, але за деякими даними це просто «відгалуження» тієї самої OPPO, тільки для маркетингу використовується ця «легенда» про вихідців, що вирішили зробити ідеальний апарат за дуже низькою ціною.

 

Тексти запрошення на весілля від 1St-Class-Svadba найкраще підійдуть для вашого весілля!

 

Зважаючи всіх обмежень, з якими доводиться зіткнутися потенційному покупцеві смартфона OnePlus One, а також різним маркетинговим ходам, компанія швидко стала популярною. Жаданий гаджет можуть роздобути далеко не все, але відгуки про нього практично всі позитивні, адже за 300-350 доларів ви отримуєте апарат, який можна порівняти за своїми характеристиками з флагманами від A-брендів на кшталт LG, Samsung, HTC і т.д.

На цих досягненнях компанія зупинятися не збирається, недавно були представлені навушники Silver Bullet Earphones, вартість яких складає всього 15 доларів, в майбутньому на ринку може з'явитися безліч додаткових аксесуарів до смартфонів і планшетів за доступною ціною. На жаль, багато виробників беруть гроші в основному за бренд і зовнішній вигляд, «впарівая» нам їх, технічні характеристики же залишають бажати кращого. У випадку з Silver Bullet Earphones OnePlus обіцяє гідний звук за ці гроші. Характеристики наступні: 32 ОМ імпеданс, потужність 20 мВт, діапазон 20 - 20000 Гц виглядає переконливо, довжина кабелю трохи більше метра, що важливо для деяких користувачів. Є пульт, який може працювати з усіма андроїд-девайсами.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора