Навіщо потрібна шафа-купе

  • Переглядів: 651

Шафи для зберігання різних речей люди використовують дуже давно. Їх форма і зовнішній вигляд змінювалися від епохи до епохи. Змінювалася обробка і стиль, але в будь-якому випадку у шафи був корпус і двері на петлях.

Поява розсувних дверей істотно змінило технологію виготовлення шаф. Сучасний винахід позбавило розсувні двері для шаф від недоліків: тяжкості, ненадійності, проблем з рухом механізму. Основою для дверей шаф-купе є рамкова конструкція, виконана із сталевого або алюмінієвого профілю. У рамку закріплюють скло, дзеркало або легку меблеву плиту. Втім, основним елементом, який зробив розсувні двері для шаф настільки популярними, стали регульовані ролики. Положення коліщатка роликового механізму можна регулювати і за рахунок цього міняти кут нахилу, під яким розташовані двері. У виробників з'явилася можливість встановлювати двері великих габаритів. Саме це і дозволило створювати місткі просторі шафи для зберігання одягу та інших речей. Такий предмет меблів в нашій країні отримав назву вбудована шафа-купе. Його можна сміливо назвати найкращим рішенням для зберігання речей в квартирі.

Спочатку передбачалося, що двері будуть закривати отвори ніш для зберігання речей, які були підготовлені для цих цілей заздалегідь. Розсувна меблева двері можуть закрити отвір, довжина якого становить від 3 і більше метрів, за допомогою трьох розсувних дверей. Ніякі допоміжні конструкції для монтажу подібних розсувних дверей не потрібні. Двері вільно рухаються по напрямних, які прикріплюють до стелі й підлоги. Подібна конструкція встановлюється дуже легко.

Щоб отримати багато простору для зберігання одягу та інших речей, ми радить використовувати саме вбудована шафа-купе. Це недороге, швидке і практичне рішення. Шафи купе фото особливо вдало впишуться в інтер'єр квартири, планування якої передбачає наявність ніші або широкий коридор. Така конструкція цілком може замінити місце для зберігання в передпокої або гардеробну в спальні або вітальні.

Найкращим варіантом можна вважати ситуацію, коли шафа-купе може бути розміщений в торці кімнати. В цьому випадку вам буде потрібно встановити двері на відстані в 60 см від торця, перекривши таким чином простір від стелі до підлоги і від однієї стіни до іншої. Усередині вбудована шафа зазвичай поділяють за допомогою вертикальних перегородок. Зручно, коли кожна секція дорівнює ширині дверцята. Усередині шафи закріплюють полки, штанги, на які вішають вішалки з одягом, висувні ящики і кошики. Сплануйте установку комплектуючих так, щоб було зручно саме вам, і ви отримаєте практичне місце для зберігання одягу та інших речей. Так як вам не потрібно споруджувати корпус, то така шафа буде коштувати зовсім недорого. Саме таку конструкцію можна назвати повністю вбудованою. Втім, навіть в тому випадку, коли у вашій квартирі не знайшлося відповідної ніші, ви все одно можете встановити шафа з розсувними дверима.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора