Навіщо потрібна обшивка на кермо?

  • Переглядів: 585

Кожна шкіряне оздоблення на кермо зі шнурівкою дозволяє більш надійно і міцно утримувати кермо при будь-якій температурі повітря. Така обплетення зі шнурівкою дозволить в спеку долонях водія не потіти і не ковзати по поверхні рульового колеса за рахунок особливих властивостей шкіри вбирати вологу. А при морозі шкіряне оздоблення швидше в кілька разів прогрівається під долонями, що не створює неприємних фізіологічних відчуттів для водія.

Різноманітний за кольором і формою шкіряний чохол на кермо зі шнурівкою естетично прикрашає автомобіль, підкреслює унікальний смак власника авто. Якісна обтяжка керма шкірою робить інтер'єр автомобіля більш дорогим і доглянутим, не кажучи вже про тактильні відчуття.

Мабуть, чохол на кермо автомобіля з натуральної шкіри трохи незручний в питаннях виконання його очищення. Вважається, що кермо обтягнутий шкірою зажадає процесу невеликої реставрації обплетення на шнурівці вже через 5-7 років. Але такі проблеми навряд чи можна назвати істотними.

Потрібно також звернути увагу, що вам варто перейти сюда, якщо ви бажаєте придбати натуральну шкіряну обшивку для керма вашого автомобіля за найдоступнішими цінами на ринку вже сьогодні.

Обшивка на кермо: як правильно шнурувати?

Якщо перетяжка керма шкірою не була виконана виробником авто, то є дві можливості змінити ситуацію:

Вибрати й купити шкіряні кермо в спеціалізованих центрах, де професіонали-продавці допоможуть точно визначити розмір обплетення на кермо, порадять колір і фактуру цього товару, а також нададуть гарантії якості, при яких шнурівка обплетення керма служитиме багато років, не втрачаючи свого лиску.

Ми вважаємо, що обтяжка керма шкірою своїми руками під силу кожному автовласнику. Для цього варто визначитися зі схемою шнурівки керма, вибрати відповідний вид шкіри на кермо і обтягнути шкіряне кермо своїми руками за пару годин. Фінансова економія в такій справі є, проте зовнішній вигляд обода буде виглядати інакше, ніж шкіряне оздоблення керма на шнурівці. Чи варто витрачати час і гроші, щоб обтягнути кермо шкірою - вирішувати вам.

 


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора