Навіщо потрібна SEO оптимізація

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 789

Велика частина трафіку в мережі приходить з пошуковиків. Але люди частіше переходять тільки по посиланнях на перших сторінках результатів пошуку. Тобто сайти з низьким рейтингом, що не відображаються на перших сторінках пошуковиків, матимуть недостатньо відвідувачів? SEO оптимізація заснована на утриманні ключових слів.

У той же час є й ряд інших факторів, що визначають рейтинг сайту. SEO структура сайту включає в себе назву файлу, розпізнавання образів, швидкість завантаження сайту. Пошукові системи при пошуковому запиті отримують сигнали з декількох джерел для визначення контенту сайту. Одним з них є назви файлів і каталогів.

Зараз алгоритми індексації рейтингів не захоплюють ключові слова з назв сторінок, тому ключовими словами можна назвати файли або каталоги сайту. Не менш важливою частиною SEO є оптимізація зображень. Пошукачі не можуть розпізнати зміст зображення, але вони можуть використовувати тексти і коди навколо.

Можна використовувати тег HTML IMG «ALT», щоб повідомити пошуковим роботам зміст зображення. Також пошуковики часто використовують слова, які найбільш близько знаходяться до зображення.

На сайті компанії КФК Трейд, яка спеціалізується на продажі запчастин до китайський автомобілей, ви можете придбати якісні запчастини до машин FAW за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора