Наручний годинник: головні критерії вибору

  • Переглядів: 166


Наручний годинник залишається стильним аксесуаром, який здатний підкреслити смак і статус власника. При виборі моделі слід звернути увагу на кілька важливих факторів, серед яких популярність бренду, вартість, експлуатаційні характеристики, функціональні можливості та інше.


Переваги швейцарських наручних годинників


Годинники швейцарського виробництва відомі всьому світу завдяки унікальності дизайну, бездоганним якісним характеристикам, довговічності і надійності. 

Вони представлені великим вибором колекцій в інтернет-магазині ALBION-TIME.KZ для чоловіків і жінок, і виготовляються зі сталі і благородних металів, прикрашаються дорогоцінними каменями. Пропонуються колекції з другим часовим поясом, турбійоном і водонепроникністю.

Який часовий механізм вибрати: механіку чи кварцовий?

У наручних годинниках буває механічний або кварцовий механізм, і кожен з них має свої особливості. До основних переваг механічних аксесуарів відноситься міцність і надійність, тривалий термін служби і унікальність.

Такі годинники воліють поціновувачі класики і якісних аксесуарів, які здатні підкреслити статус і смак власника. Відмінними рисами кварцових моделей є точність ходу, функціональність, міцність, легкість і відсутність необхідності в регулярному заводі.

Яке буває циферблатне скло?

Циферблат є «обличчям» будь-яких наручних годинників, при цьому він виготовляється з різних матеріалів. Це може бути пластик, кварц і штучний сапфір. На бюджетні моделі встановлюють легке і міцне пластикове скло, яке коштує недорого.

Кварцеве відрізняється міцністю, прозорістю і стійкістю до зовнішніх впливів. 

Сапфірове - найтвердіша і прозоре, а виготовляється воно зі штучного сапфіра, яке не поступається за якісними характеристиками справжньому. Застосовується на годиннику преміум класу.

Матеріали для виготовлення корпусу

Виробники використовують різні матеріали для виготовлення корпусу, а саме:

  1. пластик;
  2. латунь;
  3. сталь;
  4. титан;
  5. благородні метали.

Пластикове зазвичай використовують у спортивних моделях, воно легке і практичне. Латунь міцніше пластику, такий корпус покриває спеціальним шаром для додання гіпоалергенних властивостей.

Нержавіюча сталь відноситься до гіпоалергенних матеріалів, такий корпус надійний, міцний, довговічний і стійкий до процесів корозії. Титановий корпус має характерний матовий відтінок, його встановлюють на годинник з категорії «люкс». Корпус з благородних металів (золото, срібло, платина) виглядає вишукано, додатково прикрашається коштовним камінням, золотими мітками, діамантами і ін.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора