Накопичувальні бойлери на 50 літрів: особливості

  • Переглядів: 818

Крім нагрівального елементу (ТЕН на 1-2 кВт) такі прилади обов'язково мають місткий бак, в якому гріється вода. Ємність ця повинна бути оснащена теплоізоляцією, щоб вода не швидко остигає, а також патрубками, за якими буде підводитися холодна і відводитися гаряча вода. З додаткового обладнання повинні мати температурні датчики і магнієві аноди (потрібні для захисту від накипу).

У продажу є бойлери на 50 літрів від Sp-Climate непрямого нагріву https://sp-climate.com/catalog/nakopitelnye-vodonagrevateli-boylera/obem_l-is-50/. У подібних моделях як нагрівальний елемент виступає змійовик-теплообмінник, приєднаний до основного опалювального контуру.

Принцип роботи будь-якого бойлера полягає в наступному. У бак надходить вода, система запускає нагрівальний елемент. Коли рідина досягає заданої температури, то термостат відключає нагрів. Процес швидким не назвеш. Для того, щоб 100 літрів води набуло температуру 60 градусів, буде потрібно не менше 2 годин.

Бойлери можуть встановлюватися на підлозі або закріплюватися на стіну - все залежить від розміру ємності.

Плюси накопичувальних моделей

Для безперебійної роботи досить підключення до електромережі з напругою 220 В. Бойлер від Sp-Climate може подавати гарячу воду відразу до декількох змішувачів. Нагріта рідина охолоджується повільно, звичайно, якщо теплоізоляційний кожух якісний. За годину температура всередині бака знизиться не більше, ніж на 1-2 градуси. Ви відразу одержуєте велику кількість гарячої води, тобто, наприклад, можете відразу наповнити ванну. У будь-який час року температура буде однаковою.

Недоліки конструкції

Кількість гарячої води, яку ви можете отримати, обмежено розміром бака. Якщо ви витратили всю рідину, то чекати на наступну «партію» доведеться досить довго. Тобто, якщо хтось в родині буде довго «плескатися», то іншим потрібно буде митися або прохолодною водою, або провести деякий час в очікуванні теплої.

Другий мінус - навіть в режимі очікування бойлер буде споживати електроенергію. А економічним його назвати досить складно. Третій - металевий бак займає досить багато місця.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора