Надувні човни: як вибрати найкращий

  • Переглядів: 640

Ловити рибу з берега - не дуже весело, хочеться вибратися на велику воду? Який надувний човен слід придбати, щоб повноцінно насолодитися риболовлею? Поговоримо про це в нашому сьогоднішньому огляді.

У кожного поважаючого себе рибалки повинні бути не тільки хороші снасті, але й якісна надувний човен. Саме тому, яким чином її вибрати, і буде присвячена наша сьогоднішня стаття.

Поставитися до даного заходу слід з граничною відповідальністю: від того, наскільки серйозним буде підхід рибалки вже зараз, залежить як термін служби надувного човна, так і зручність користування нею. Останнім не варто нехтувати: якщо для людини риболовля - це хобі, то все в ньому повинно бути націлене на те, щоб розслабляти і приносити задоволення. Якщо ж надувний човен буде підібрана неправильно, задоволення від подібного проведення часу Ви навряд чи отримаєте.

Між іншим, в інтернет-магазині https://aquamania.ua/ ви можете придбати якісні човни швидко та вигідно!

Основні параметри човнів

Всі надувні човни діляться на кілька категорій залежно від різних параметрів. Для початку розглянемо найбільш очевидні з них.

Габарити і вантажопідйомність

В першу чергу слід визначитися з розмірами човна. Зробити це набагато простіше, якщо Ви плануєте відправлятися на рибалку на самоті і додаткові місця в надувний посудині Вам ні до чого. Якщо ж брати участь в рибалці буде кілька людей, до параметру габаритів відразу домішується ще один - міцність настилу. Для розміщення двох і більше рибалок слід вибирати човна виключно з щільним дном - настилом, прогумованої вистиланням або іншим міцним, але еластичним матеріалом.

Слід розуміти, що одномісні човни будуть за замовчуванням менше і дещо м'якше. Не всі з них можуть нормально витримувати навіть другої людини при повному комплекті екіпіровки. Розраховуючи на компанію, необхідно розглянути повноцінні двомісні та тримісні моделі. Вони мають більший розмір балонів, що додає їм не тільки плавучості, а й стійкості. Судна з підвищеною вантажопідйомністю часто також мають високі борта, що перешкоджають попаданню води всередину. Нарешті, існують і чотиримісні човни, однак їх популярність не така велика на ринку. Все ж рибалка вважається місцем усамітнення, а не галасливою гулянки.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора